Фарбування | Світле волосся

Кращі поради з макіяжу для блондинок

Блондинки рідко залишаються непоміченими. Блонд – це більше, ніж колір волосся. Він має багато відтінків: від світлих платинових і прохолодних бронзових до пшенично-русявих та карамельних. Наші поради допоможуть вам підібрати для них відповідні відтінки макіяжу.

Макіяж для блондинок

Ніжні відтінки рожевого пасують майже всім блондинкам

Основні принципи: тональний крем для блондинок

Почервоніння та інші недоліки дуже помітні на світлій шкірі. Тому, якщо природа не нагородила вас ідеальною шкірою, вам потрібно користуватися тональним засобом середнього та високого ступеню маскування. Використовуйте відтінки від нейтрально-бежевого до жовтуватого. Уникайте в косметиці будь-яких відтінків рожевого.

Радувати око: макіяж очей для блондинок

Рецепт якісного макіяжу очей – «краще менше та краще». Яскраво виражені кольори тіней для повік, наприклад, яскравий рожевий або насичений фіолетовий, роблять образ світловолосих жінок надто зухвалим. Пастельні відтінки цих кольорів справляють більш приємне враження. Рожевий, бузковий без перламутру добре поєднуються з легкими сірими або коричневими відтінками.  Щоб надати обличчю яскравості, попелястим блондинкам краще користуватись золотисто-коричневими тінями для повік.  Для них також ідеальними є  кремові або золотисті акценти під бровами, але не слід підкреслювати брови срібними або перламутровими тінями.  Жінкам із золотим волоссям також пасуватимуть темні рожево-лілові або пурпурові відтінки. Не цурайтесь вечірнього макіяжу «смокі айз». Він личитиме навіть платиновим блондинкам. Але при цьому слід обрати не чорні, а коричневі або темно-сірі тіні.


Макіяж: зіркові блондинки

Форма брів для блондинок

Жінкам з натуральним світлим волоссям не слід робити наголос на бровах і користуватись дуже темними олівцями. Краще обрати олівці або тіні світлих сірувато-коричневих відтінків. Багато компаній пропонують спеціальні олівці для брів саме для блондинок. Важливо не наносити твердих чітких ліній. Замість цього намалюйте кілька коротких смужок між волосинами брів. У разі, якщо ви висвітлили волосся, слід попросити свого стиліста також трохи освітлити брови.  Це надасть вам більш натурального вигляду в образі блондинки.

Рожеві щічки для блондинок

Рожеві тіні змушують обличчя блондинок сяяти. Чисті світло-рожеві відтінки краще пасуватимуть блондинкам; рожеві та персикові із золотим – власницям золотисто-русявого волосся. Більш темним блондинкам слід обирати  рожево-коричневий відтінок, тому що світлі рожеві відтінки зроблять їх образ занадто «солодким». Майте на увазі, що теракотові або мідні відтінки надають блондинками блідого вигляду. Користуватись автозасмагою слід дуже помірно.

Полуничні губи: відтінки помади для блондинок

Поради про рум’яна стосуються і кольору губ.  Блондинкам ідеально пасують усі відтінки рожевого. Ніжні рожеві тони з бежевими або коричневими відтінками личитимуть жінкам із золотисто-русявим волоссям. Платинові блондинки можуть дозволити собі більш насичені червоні та рожеві відтінки помади.  Однак пам’ятайте, що насичені або більш темні кольори помади вимагають рівного кольору обличчя.  Щоб виглядати бездоганно, також слід використовувати  олівець для губ того ж  кольору, що й помада, або на тон світліший. Блондинкам не слід користуватись надто темними контурними олівцями для губ.

Відкрийте для себе: Світле волосся