Фарбування | Сиве волосся

Що робити з першим сивим волоссям?

Як кажуть, на місці однієї вирваної сивої волосини з’являється  сім нових. Ми не радимо вам перевіряти правильність цього твердження. Краще звернутись до сучасних методів фарбування, які допоможуть вам легко позбутись сивого волосся.

перше сиве волосся

Приховати перше сиве волосся можна різними методами, наприклад, за допомогою тонування, фарбування або мелірування.

Час, коли організм припиняє виробляти пігменти для волосся, визначається генетичними факторами. Деякі люди виявляють у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші зберігають його природний колір до старості.

Вчені вже багато років наполегливо намагаються з'ясувати, чому сивіє волосся і яку роль у цьому процесі відіграють стреси. У деяких випадках прискорити старіння людського волосся можуть хвороби або ліки.

Якщо правильно вибрати засіб для фарбування, перше сиве волосся може стати останнім.

Кілька сивих волосин можуть досить природно виглядати на попелястій блондинці.  Брюнеткам, навпаки, слід уникати їх. Сивина впадає в очі більше, якщо вона з'являється цілими пасмами. Ми навчимо вас мистецтву захисту від сивого волосся.

Сім порад: як позбутись першого сивого волосся

  • Блондинкам не слід перейматися появою першої сивини, тому що на світлому волоссі вона ледь помітна. Доки її не буде досить багато, з нею прекрасно впораються мелірування і тонування.

  • Для власниць світлого волосся найкраще підійде мелірування у кілька різних відтінків. Це допоможе приховати можливий жовтий відтінок, а також зробить непомітними корені волосся, що відросли. Використання цього методу робить непотрібним часте фарбування.

  • Засоби для відновлення пігментації допомагають відновити природний колір власницям не дуже світлого й темного волосся. Вони містять аналоги природних пігментів, котрі проникають до структури волосся і відновлюють його природний колір. На жаль, засоби для відновлення пігментації не підходять для світлого, рудого й чорного волосся.

  • Напівстійке фарбування допомагає приховати до 50% сивини. Слід мати на увазі, що сиве волосся поглинає більше штучних пігментів, ніж звичайне. Щоб отримати світло-каштановий колір, вам доведеться пофарбуватися у темну блондинку. Але шампунь швидко знищує результати такого тонування. Регулярне використання напівстійкого фарбування може зробити колір волосся більш темним.

  • Цілком сиве волосся ми рекомендуємо фарбувати у колір, який лише на тон світліший від вашого натурального кольору. Це сприятиме гармонійності зовнішнього вигляду, а також дозволить уникнути помітної різниці у кольорі волосся і коренів.

  • Ми рекомендуємо використовувати нові засоби у формі піни, які не містять аміаку. Фарбування ними пройде легко й швидко. Ефективно користуватися ними зможуть навіть початківці.                                                                                                                                                              
  • Шампуні та кондиціонери для фарбованих або платинових блондинок надають волоссю блиск і запобігають появі жовтого відтінку.

Відкрийте для себе: Сиве волосся