freshen-up-hair-color_banner_2560X963
Фарбування | Руде волосся

Руде волосся – це супермодно

Каштановий, морквяний, вишневий –  інші кольори волосся не привертають так багато уваги, як вони. Нічого дивного – у природі вони зустрічаються доволі рідко. Сьогодні дизайнери та стилісти взяли ці кольори на озброєння.

© Ellen von Unwerth

Руде волосся: його власниці не потрібна червона доріжка.

Яскравий зразок нового тренду – актриса Христина Хендрікс. У телевізійному серіалі Mad Men вона зачаровує чоловіків своїми формами та рудим волоссям. Барбара Мейер демонструє, як руде волосся комбінується з майже непомітним макіяжем. Німецький дизайнер Вольфганг Джупс представив цю модель як частину бренду  Wunderkind у показах моди в Парижі.

Пристрасть до рудого волосся розбурхав тиждень високої моди в Нью-Йорку. Зак Позен, Анна Суі та Радарт  ще минулого року обрали для  своїх показів рудоволосих моделей, таких, як Алана Зіммер. Вони продемонстрували детально розроблені зачіски зі штучними рудими кольорами в комбінації зі  макіяжем «смокі айз», а також зухвало неохайні зачіски з натуральними відтінками рудого. Рудоволосі моделі мали стриманий макіяж, переважно обмежуючись  тушшю, що  підкреслює бездоганність рис їхніх облич. 

Помаранчевий, молодший брат рудого

Помаранчевий колір волосся переважав на весняно-літніх показах 2011 року.  Марк Якобз, Rag & Bone та Проенза Шоулер – це три царі моди, які намагаються встановити нову моду на цей колір. До цього часу дизайнери змагались, оперуючи новими кольорами для одягу, аксесуарів і помад.  Якщо ви слідкуєте за модою і захоплюютесь рудим волоссям – зверніть увагу на  легкі світлі відтінки рудого.

Перед тим, як ви вирішите обрати руде волосся, візьміть до уваги кілька фактів. У багатьох рудий колір волосся асоціюється з екстравагантністю,  ексцентричною поведінкою та сексуальністю. Руде волосся немов кричить «Дивись, ось я!» Тому будьте дуже уважними до свого одягу та макіяжу – ви завжди маєте бути готовими до підвищеної уваги оточуючих. Якщо ви зважились на таку зміну своєї зовнішності та стилю життя – ласкаво просимо до клубу рудоволосих.

Відкрийте для себе: