sk-image-rights-542_2560X963
Фарбування | Руде волосся

Найкращі поради з макіяжу для рудоволосих

Руде волосся будь-якого відтінку – мідного, червоного дерева або вишневого – виглядає дивовижно. Воно завжди додає до вашого образу легкий дух екстравагантності. Його власниці часто виглядають тендітними й загадковими створіннями. Але деякі з них – сама пристрасть, сила й упевненість. Щоб розкрити весь свій потенціал, руде волосся вимагає стриманого макіяжу.  Ми хочемо поділитись з вами деякими його таємницями. 

Як правило, у рудоволосих дуже світла шкіра. Немає ніякої потреби в тональному засобі, якщо природа нагородила вас бездоганною шкірою. Усе, що потрібно – легка тональна пудра. Для тих, хто хоче приховати легкі недоліки, підійдуть напівпрозорі тональні засоби.

Час від часу можна відкласти свої тональні креми та почати користуватись відповідними тональними засобами, які  пасують до світлого кольору вашого обличчя. Власницям рудого волосся вони надають вишуканого вигляду. 

Макіяж очей для рудоволосих

Час покінчити з багатьма правилами. Макіяж очей для рудоволосих більше не обмежується лише зеленим кольором. Звичайно, торфовий, оливковий та відтінок хакі досі підкреслюють особливу красу власниць рудого волосся, але тепер ви можете користуватись іншими кольорами. Наприклад, легкими відтінками золотого, мідного, світло-коричневого, кольору іржі, які гармонійно поєднуються з рудим волоссям. Якщо ви хочете створити особливо вишуканий образ,  додайте для контрасту бузкового, сливового, синьо-зеленого або бірюзового. Можна взагалі обійтись без тіней і створювати легкі акценти за допомогою олівця для повік.

Часто у власниць рудого волосся  світлі вії. Зробити очі більш виразними допоможе щедро нанесена на вії туш. Подовжити їх допоможе туш для подовження. Світла шкіра обличчя часто контрастує з чорним кольором туші - у таких випадках краще обрати коричнево-чорний колір. Не бійтесь макіяжу для очей «смокі айз» – він буде доречним для вечора та гармонійно поєднається з рудим волоссям, якщо  інша частина макіяжу – стримана й ледь помітна. Але слід уникати глибоких чорних відтінків, натомість надаючи перевагу золотим, коричневим чи сірим.

Макіяж брів для рудоволосих

Правильно акцентувати брови для рудоволосих дуже важливо. Слід уникати дуже темних кольорів, які на світлому обличчі створюють ефект маски. Краще користуватись олівцями для брів теплих коричнево-червоних відтінків. При цьому важливо не наносити твердих чітких ліній. Замість цього намалюйте кілька коротких смужок між волосинами брів. 

Рум’яна або рум’яна-пудра для рудоволосих

Власниці рудого волосся знають, що не слід користуватись рум’янами. Густий червоний колір на щоках виглядає не надто привабливо. Сьогодні, окрім червоного, рум’яна мають багато інших відтінків. Їхні природні кольори, наприклад, кораловий, абрикосовий або персиковий, надають щокам теплі тони й виглядають дуже вишукано. Рожеві рум’яна занадто нечіткі та тьмяні, тому рудоволосим слід уникати їх.

Макіяж губ для рудоволосих

Губні помади або губний блиск натуральних відтінків – кораловий, персиковий, абрикосовий та рожевий – виглядають чудово та невимушено. Ті власниці рудого волосся, які бажають додати до макіяжу ще один артистичний штрих, можуть зробити дещо до певної міри екстремальне: яскраві червоні губи на фоні помірного макіяжу виглядатимуть приголомшливо.  

Відкрийте для себе: Рудеволосся