Фарбування | Ризики та помилки

Фарбуємо волосся: що для вас – «занадто»?

Технічно, брюнетки без особливих проблем можуть пофарбуватися у світло-русявий колір і назад. Проте, чи слід вдаватись до таких радикальних змін? Ми допоможемо вам знайти оптимальне рішення.

Експерти з фарбування волосся із захопленням обговорюють різноманітні тренди. Але всі вони – від Лос-Анджелесу до Лондону – сходяться на одному: існує палітра натуральних відтінків від 1 до 10, і не слід змінювати природний колір свого волосся більш ніж на два відтінки. З цим важко не погодитись, особливо коли ми бачимо платинову блондинку Анджеліну Джолі у фільмі «Житя чи щось таке», або темно-каштанове волосся у деяких ролях Гвінет Пелтроу. Звичайно, зірки завжди прекрасні, але було б краще, якби колір їхнього волосся був ближчим до натурального.

 У пошуках нового образу слід прислухатись до деяких порад.  Пам'ятайте, що стійке фарбування волосся – це надовго. Тому колір важливо обирати правильно.

Новий колір волосся: поради для тих, хто прагне змін

  • Якщо ви хочете пофарбувати волосся у більш темний колір,  скористайтесь спершу напівстійкою фарбою або засобом для тимчасового тонування. Якщо результат вам не сподобається, нанесіть спеціальний засіб для відновлення, а потім кілька разів ретельно промийте волосся. Активні інгредієнти засобу зв’яжуть пігменти фарби та значно пом'якшать результат фарбування.
  • Якщо ви плануєте пофарбуватись у блондинку, чому б спочатку не спробувати світлу перуку? Також можна створити на комп’ютері цифрове зображення, яке допоможе вам уявити свій майбутній образ.  
  • Дуже коротка стрижка надає багато простору для експериментів. Якщо ви незадоволені результатом, можна одразу перефарбуватись. Якщо у вас коротка стрижка «піксі», вік вашого волосся не більший за 6 місяців. Тому воно легко переживе повторне фарбування та висвітлення.
  • Брюнетки, які вирішили стати блондинками, повинні пам’ятати, яке  враження справляє світле волосся. Легковажні золоті кучері, вигляд пісочно-русявої блондинки з хвилями платинових локонів – все це привертає увагу.  Але немає чого соромитись, якщо вам лестять натовпи прихильників, ви любите вечірки та завжди перебуваєте в гарному настрої. Головне – щоб перед цим ви не робили стійкого фарбування і не випрямляли волосся.  В іншому випадку фарбування вимагатиме професійної консультації.
  • Натуральні блондинки не стикаються з проблемами при фарбуванні у каштановий колір. У них є перевага: вони можуть використати мус для тонування і подивитись, як новий колір волосся вплине на їхнє життя.  Як правило, між фарбуваннями в домашніх умовах має пройти тиждень, під час якого волосся слід кілька разів помити шампунем.
  • Шатенкам, які знебарвили волосся, але хочуть повернути йому природний колір, слід звернутись по професійну допомогу. Передбачити, як пігменти фарби взаємодіятимуть з хімічно обробленим волоссям, дуже важко. Під наглядом професійного стиліста результати будуть більш передбачуваними.  
Відкрийте для себе: Ризик та помилки