Фарбування | Ризики та помилки

Фарбуємо волосся: що для вас – «занадто»?

Технічно, брюнетки без особливих проблем можуть пофарбуватися у світло-русявий колір і назад. Проте, чи слід вдаватись до таких радикальних змін? Ми допоможемо вам знайти оптимальне рішення.

Анджеліна Джолі

Можливо, слід утриматись від вибору екстремальних кольорів, подібних до тоготакого, наприклад, якийщо довелось випробувати Анджеліні Джолі для зйомок у кінокартині «Життя чи щось таке» (Life or Something). Але іноді подібна рішучість приносить успіх. Чому б, врешті-решт, і не спробувати?

Експерти з фарбування волосся із захопленням обговорюють різноманітні тренди. Але всі вони – від Лос-Анджелесу до Лондону – сходяться на одному: існує палітра натуральних відтінків від 1 до 10, і не слід змінювати природний колір свого волосся більш ніж на два відтінки. З цим важко не погодитись, особливо коли ми бачимо платинову блондинку Анджеліну Джолі у фільмі «Житя чи щось таке», або темно-каштанове волосся у деяких ролях Гвінет Пелтроу. Звичайно, зірки завжди прекрасні, але було б краще, якби колір їхнього волосся був ближчим до натурального.

 У пошуках нового образу слід прислухатись до деяких порад.  Пам'ятайте, що стійке фарбування волосся – це надовго. Тому колір важливо обирати правильно.

Новий колір волосся: поради для тих, хто прагне змін

  • Якщо ви хочете пофарбувати волосся у більш темний колір,  скористайтесь спершу напівстійкою фарбою або засобом для тимчасового тонування. Якщо результат вам не сподобається, нанесіть спеціальний засіб для відновлення, а потім кілька разів ретельно промийте волосся. Активні інгредієнти засобу зв’яжуть пігменти фарби та значно пом'якшать результат фарбування.
  • Якщо ви плануєте пофарбуватись у блондинку, чому б спочатку не спробувати світлу перуку? Також можна створити на комп’ютері цифрове зображення, яке допоможе вам уявити свій майбутній образ.  
  • Дуже коротка стрижка надає багато простору для експериментів. Якщо ви незадоволені результатом, можна одразу перефарбуватись. Якщо у вас коротка стрижка «піксі», вік вашого волосся не більший за 6 місяців. Тому воно легко переживе повторне фарбування та висвітлення.
  • Брюнетки, які вирішили стати блондинками, повинні пам’ятати, яке  враження справляє світле волосся. Легковажні золоті кучері, вигляд пісочно-русявої блондинки з хвилями платинових локонів – все це привертає увагу.  Але немає чого соромитись, якщо вам лестять натовпи прихильників, ви любите вечірки та завжди перебуваєте в гарному настрої. Головне – щоб перед цим ви не робили стійкого фарбування і не випрямляли волосся.  В іншому випадку фарбування вимагатиме професійної консультації.
  • Натуральні блондинки не стикаються з проблемами при фарбуванні у каштановий колір. У них є перевага: вони можуть використати мус для тонування і подивитись, як новий колір волосся вплине на їхнє життя.  Як правило, між фарбуваннями в домашніх умовах має пройти тиждень, під час якого волосся слід кілька разів помити шампунем.
  • Шатенкам, які знебарвили волосся, але хочуть повернути йому природний колір, слід звернутись по професійну допомогу. Передбачити, як пігменти фарби взаємодіятимуть з хімічно обробленим волоссям, дуже важко. Під наглядом професійного стиліста результати будуть більш передбачуваними.  
Відкрийте для себе: Ризик та помилки