sk-image-want _to_color_your_hair_2560X963
Фарбування | Каштанове волосся

Усі ці очікування – також причини з обережністю поставитись до фарбування волосся

Отже, ви вирішили стати брюнеткою? Ласкаво просимо у бізнес-клас фарбованого волосся. Ваше каштанове волосся повинно мати достатню глибину кольору, досконалий відтінок червоного та гармонійно поєднуватись з кольором обличчя та очей. Все це вимагає уважного ставлення до його фарбування. 

Блискуче та розкішне каштанове волосся

Каштанове волосся – блискуче та розкішне!

Ви вважаєте Шарлотту єдиною розважливою людиною у серіалі «Секс у великому місті»? Вважаєте ваше русяве волосся трохи нуднуватим? Хочете провести літню відпустку, лежачи у мріях під пальмами, а не балансуючи на дошці для серфінгу? Якщо ваша відповідь «так» – ви готові бути брюнеткою. Гарний вибір! Доглянуте блискуче каштанове волосся – ознака елегантності, стилю та зрілості. 

Пофарбувати більш світле волосся у каштановий колір за допомогою стійкої фарби не складно. Складніше буде знайти правильний відтінок. Русяве волосся, пофарбоване у насичений шоколадний колір, може виглядати не зовсім природно. Насолоду новим кольором волосся вам також може зіпсувати легке зеленувате забарвлення. Зарадити цьому можуть нові багатогранні відтінки для волосся і слідування деяким правилам при виборі кольору.

Фарбування волосся у каштановий колір: поради брюнеткам-початківцям

Відкрийте для себе: Каштанове волосся