sk-image-rights-522_2560X963
Фарбування | Каштанове волосся

Каштанове волосся: стриманість ще ніколи не була настільки розкішною!

Тривалий час каштановий колір, особливо без рудих відтінків, вважався найменш примітним серед інших кольорів волосся. Нові тренди 2011 року поклали край такому переконанню. Сьогодні природні мерехтливі відтінки надають елегантному і стриманому каштановому  волоссю королівського вигляду

Pucci, Chloé і Max Mara – лише кілька з багатьох легенд моди, моделі яких з’являються на подіумах, інтригуючи всіх довгим, вільно спадаючим каштановим волоссям  приголомшливих відтінків. У той час як мода на світлі відтінки мінлива, брюнетки завжди в тренді.

Гама відтінків каштанового волосся – від синьо-чорного до темно- шоколадного, від  різнобарвних відтінків коричневого до темно-русого, з мерехтінням дражливих рудих кольорів або дрібних світлих прядок – робить його дійсно загадковим. Влітку 2010 року  модними були розмиті, вигорілі на сонці варіації каштанового кольору. Ця суміш блондинки й брюнетки отримала назву «бронді» або «блонет». Цю тенденцію започаткувала Дженніфер Аністон.

У тенденціях весни 2011 року майже відсутні контрасти. Каштанове та світле волосся зливаються у гармонійний колір з мерехтливими відтінками, що змінюються у залежності від освітлення.

Відкрийте для себе: