Фарбування | Фарбування в блонд

Світле волосся: сяяти як сонце...

Нарешті ви наважились стати блондинкою! І, ймовірно, захочете, щоб це освіжаюче відчуття зміни залишилось з вами назавжди. Засвоївши деякі ритуали догляду за світлим волоссям, а також використовуючи правильні засоби, ви зможете довго насолоджуватись перевагами, яке життя надає білявкам 

Світле волосся

Світле волосся вимагає більш ретельного догляду

Світлому волоссю, як натуральному, так і фарбованому, потрібно більше турботи, ніж темному. Натуральне світле волосся є набагато тоншим, ніж темне. У разі, якщо ви пофарбували волосся у світлий колір, є вірогідність того,  що використані вами речовини послаблять його.

 

Блондинкам личать і золото, і срібло

 

Ви можете підтримувати красу вашого волосся, користуючись продукцією, яка не обтяжить його і надасть йому  блиску. Засоби з легкою текстурою, що містять багато поживних речовин і прозорих інгредієнтів, повернуть йому яскравість. У складі спеціальних засобів для догляду за світлим волоссям є активні інгредієнти, які абсорбують кальцій і магній, що містяться у водопровідній воді. У результаті волосся набуває природного блиску. Ви, можливо, захочете піти далі та скористатись  золотими і срібними пігментами, які  зроблять волосся більш привабливим, надавши їм здатність відбивати більше світла.

Світле волосся – розкрийте його потенціал

Відкрийте для себе: Фарбування в блонд