Жінка з довгим волоссям в капелюсі і сонцезахисних окулярах демонструє поцілунок на камеру.
Фарбування | Фарбування вдома

Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

Будь то рудий, карамельний, чорний, платиновий, попелясто-коричневий, золотисто-русявий відтінок волосся- чи регулярно ви його фарбуєте? Ви, мабуть, знаєте, як прикро, коли ваші корені починають відростати. На щастя, ви можете самостійно пофарбувати їх вдома. Ми зібрали кілька порад, як самостійно фарбувати корені волосся.

 

Незалежно від того, відростає ваш природний колір волосся, чи настирливе сиве волосся, яке визирає з-під фарби, ви можете відновити колір пофарбувавши корені вдома. Адже будь-яка фарба для волосся поступово змивається за шість-вісім тижнів. Протягом цього часу вам доведеться підфарбовувати корені. Тому фарбування волосся вдома може бути найкращою ідеєю. Якщо ви недостатньо сміливі, щоб самостійно фарбувати коріння, є інші варіанти, такі як тонуючий спрей для волосся або спеціальні зачіски, які допоможуть вам приховати коріння, яке відросло, принаймні на короткий час, допоки ви не звернетесь до стиліста чи перукаря.

Фарбування коренів волосся вдома!

Близький план, як фарбують корені волосся
© Shutterstock / Alex Oakenman

Виконайте наступні кроки, щоб пофарбувати свої корені самостійно.

Щоб пофарбувати корені потрібна щіточка і правильна фарба для волосся. Переконайтеся, що ви обрали практично ідентичний колір до відтінку решти волосся, щоб отримати рівномірний результат. Зніміть прикраси, надіньте стару футболку і покладіть на плечі темний рушник, щоб захиститися від можливих плям від фарби. Також вам знадобляться шпильки або заколки для волосся, щоб решта волосся вам не заважало. Інші інструменти, такі як одноразові рукавички, можна знайти у коробці з фарбою для волосся. Зараз ми поетапно пояснимо, як ви можете самостійно пофарбувати ваші корені:

  1. Розділіть волосся на чотири частини. Це можна зробити за допомогою гребінця. Створіть горизонтальну лінію на потилиці від одного вуха до іншого. Розділіть нижню секцію на дві однакові за розміром ділянки із середньою частиною. Волосся на маківці також слід розділити на дві рівні частини, через середню частину.
  2. Тепер прийшов час для фарбування. Почніть з потилиці, оскільки там волосся повинно довше вбирати фарбу, ніж волосся на маківці. Для цього візьміть нижню ліву частину волосся і починайте наносити фарбу на корені. Переконайтеся, що лінія волосся повністю покрита фарбою, але пильнуйте, щоб ви не нанесли фарбу на вже пофарбоване волосся. Це дасть вам рівномірний результат.
  3. Тепер, коли волосся знизу пофарбоване, час переходити до наступної секції волосся. За допомогою гребінця відміряйте один сантиметр від лінії волосся, і почніть наносити фарбу до цієї точки. Повторюйте цю процедуру крок за кроком, поки не буде пофарбована перша частина волосся.
  4. Наступним кроком є фарбування другої ділянки волосся. Він аналогічний з минулим, пофарбуйте корені від лінії волосся приблизно на один сантиметр.
  5. Тепер настав час фарбувати дві верхні ділянки - повторіть кроки, як і раніше, і дійдіть до чола.
  6. Точна кількість часу, яка необхідна для фарбування, буде написана на коробці. Встановіть на своєму смартфоні будильник або таймер, щоб не прогавити час.
  7. Коли будильник почне дзвонити, час змивати фарбу. Змивайте допоки вода стане прозорою, це означає, що ваше волосся добре промите. Використовуйте бальзам, який додасть вашому свіжопофарбованому волоссю блиск.