trend-color-black_banner_2560X963
Фарбування | Чорне волосся

Чорне волосся – це зовсім не нудно

Перед тим, хто наважиться носити чорне волосся, постане складний вибір. Червоно-чорний, темно-каштановий або синюватий відтінки по-різному підкреслюють красу чорного волосся. Але незалежно від вашого вибору, йому потрібно приділяти багато уваги.

Чорне волосся

Чорне волосся робить жінок загадковим. Але воно потребує постійної уваги.

Рік за роком чорний колір святкує своє повернення на осінньо-зимових показах моди. Такий простий вибір здається природним: жінки люблять чорні сукні та елегантні речі. Але чорне волосся є надзвичайно вимогливим. Чи вирівнювати волосся спереду? Чи достатньо уваги ви приділили макіяжеві? Які засоби зроблять волосся блискучим? Будь-який інший колір може вибачити неуважність у цих питаннях, але не чорний.

Канадська модель Коко Роча ще восени мала руді локони, але потім змінила колір на червоно-чорний, і нарешті – на чорний, як ніч.  22-річна Коко має тонкі риси обличчя і сіро-зелені очі. Це робить її ідеальним кандидатом для такого насиченого кольору волосся. Вона виглядає стильно, зухвало і привабливо. Фантастичний вигляд Коко Рочі змушує багатьох шикуватись у черги до перукарів-стилістів і сприяє продажам чорних фарб для волосся.

Анна Нетребко обрала іншу модну інтерпретацію чорного. Іноді ця оперна діва обирає чорне волосся з червоним відтінком і пасмами, іншого разу – темно-коричневий відтінок і майстерно укладений шиньйон або просто пряме чорне волосся. Тонкі риси обличчя і чорні очі дозволяють їй чудово виглядати в цих контрастних образах, які підкреслюють кожну деталь її вроди. 

ПОРАДА:

Якщо перед тим, як остаточно обрати чорний колір, ви хочете побачити, наскільки він вам личитиме, скористайтесь тонуванням і поступово робіть колір волосся темнішим. Нові засоби без вмісту аміаку дозволяють досягти глибокого чорного кольору волосся, який триматиметься 6-8 тижнів.
Відкрийте для себе: Чорне волосся