sk_color_lounge_2560x963

 

 

Хочете спробувати новий образ? Тоді ви потрапили в правильне місце. Якщо ви шукаєте поради щодо фарбування волосся, зафарбовування сивини, тонування або інтенсивного, тривалого фарбування - то тут ви отримаєте їх. Цікаво? Тоді гортайте та отримуйте задоволення від перегляду.

Фарбування волосся: відеоуроки

Пофарбуй волосся вдома

Як затонувати волосся в пастельний відтінок

Як отримати сріблястий блонд з металічним блиском

Як зафарбувати сивину фарбою Color Expert

Пофарбуй волосся вдома

Як затонувати волосся в пастельний відтінок

Як отримати сріблястий блонд з металічним блиском

Як зафарбувати сивину фарбою Color Expert

Наші найкращі поради щодо фарбування волосся

Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.
Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування
Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання
Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.
«Більше ніхто не наважиться мене ігнорувати!» Якщо це ваш особистий бойовий клич, ви, можливо, вже замислились над тим, щоб долучитися до рядів рудоволосих. Руде волосся виділяється у натовпі, а його власниці – неймовірно чуттєві. Цього року рудий колір волосся – це модно.
Догляд за фарбованим каштановим волоссям – мистецтво елегантності - ми знаємо ВСЕ про волосся і догляд за ним - Schwarzkopf
Ніщо краще за сонце та солону воду не впорається із завданням створити колір «пляжний блонд». Але мало хто з нас може дозволити собі тижнями ніжитись на пляжі. На щастя, існують інші методи досягти цього літнього вигляду вашого волосся, і нижче ми поділимося ними з вами.

Ми завжди з вами!