Model Gwilym mit Vollbart
#CREATEYOURSTYLE | Історії

Створи свою унікальність

#createyourstyle: Нова кампанія від Schwarzkopf – це можливість бути собою та проявляти свою унікальність! Якщо природа наділила тебе унікальними рисами – радій! Не соромся цього, пишайся цим. Це може бути якась особлива риса твоєї зовнішності чи незвичайний колір волосся, як у нашої моделі Гвілима. Дізнайся секрети його стилю та познайомся з історіями інших людей, які пишаються своєю унікальністю.

Найкраща порада щодо стилю? Обери свій власний. Ми починаємо приймати та любити себе вже коли дорослішаємо. Наша модель Гвілим не завжди пишався своєю зовнішністю: «Руде волосся завжди особливе та унікальне. У 80-х та 90-х роках мене дражнили за це. Сьогодні ж мені подобається моя унікальність, бо без цього я не був би собою. В юності ти хочеш бути як всі, не хочеш виділятися, але з часом ти починаєш експериментувати та пізнавати себе краще. Врешті-решт, ти починаєш пишатися собою та дякувати природі за свою унікальність» – і наступні історії це лише доводять.

Гвілим розповідає у відеоролику, чому так важливо знайти свій унікальний стиль :

Унікальність завойовує світ моди

Близнючки-альбіноси Лара та Мара Бавар

Близнючки-альбіноси Лара та Мара Бавар, фотографія Вініціуса Терранови

Близнючки-альбіноси Лара та Мара Бавар штурмом взяли світ моди. Сестрички з Бразилії мають не лише ідеальні модельні параметри, а й унікальну зовнішність. Батьки Лари та Мари – темношкірі вихідці з західної Африки. Через генетичну мутацію, яка спричиняє альбінізм, у їхніх дочок бліда шкіра. Шведський фотограф Вініціус Терранова представив дівчат у своєму фотопроекті «Flores Raras» («Рідкісні квіти»). На фотографії близнючки представлені зі своєю чорношкірою тринадцятирічною сестрою Шейлою. Усі три сестри Бавар є чудовим прикладом для наслідування, оскільки вони прийняли свою унікальність в дуже юному віці та пишаються нею. Вони не лише заробляють на рекламі – вони самі пропагують толерантність та взаємоповагу. Пишаймося своєю унікальністю.

Руде волосся: унікальний стиль

Гвілим з рудим волоссям

Гвілим не завжди пишався своїм рудим волоссям, але зараз ця унікальність – його найголовніша перевага.

Не всі унікальні риси мають бути екстремальними чи екстраординарними. Іноді просто достатньо мати якусь одну особливу рису. Руді, наприклад, вже унікальні лише через колір свого волосся, що часто супроводжується блідою шкірою та веснянками. Лише один відсоток населення землі має натуральне руде волосся. Жінки з рудим волоссям вважаються представницями екзотичної краси та дуже цінуються в сфері кіноіндустрії та моди. Серед них такі відомі особистості, як акторка Джуліана Мур, супермодель Лілі Коул, фешн-дизайнер Вів’єн Вествуд. Серед чоловіків найвідомішими власниками рудого волосся є Принц Гарі, музикант Ед Ширан та модель Гвілим П’ю.

Руде волосся: природне чи фарбоване

one dam image
Бути рудим – це круто. І байдуже, натуральний ти чи фарбований.

Багато жінок фарбують натуральне руде волосся, аби надати йому яскравішого, більш насиченого відтінку. До того ж, це чудовий спосіб змінити відтінок волосся . Стійка фарба чи фарбуючий шампунь також можуть додати волоссю блиску та життя. Наприклад, білява від природи акторка Крістіна Хендрикс та темноволоса співачка Флоренс Уелч постійно фарбують волосся у рудий колір. Темне волосся набуває привабливого мідного відтінку за допомогою шампуню для збільшення інтенсивності кольору чи стійкої фарби. Спеціального шампуню для рудого волосся немає, однак шампуні для захисту кольору допоможуть запобігти його вигорянню. Натуральний чи фарбований, рудий пігмент завжди залишається дуже чутливим до світла.

null

Боб-каре – чудовий спосіб підкреслити яскравий рудий колір.

Відкрийте для себе:

Рекомендовані продукти

Схожі статті