Фарбування | Чорне волосся

Чорне волосся – це зовсім не нудно

Перед тим, хто наважиться носити чорне волосся, постане складний вибір. Червоно-чорний, темно-каштановий або синюватий відтінки по-різному підкреслюють красу чорного волосся. Але незалежно від вашого вибору, йому потрібно приділяти багато уваги.

Рік за роком чорний колір святкує своє повернення на осінньо-зимових показах моди. Такий простий вибір здається природним: жінки люблять чорні сукні та елегантні речі. Але чорне волосся є надзвичайно вимогливим. Чи вирівнювати волосся спереду? Чи достатньо уваги ви приділили макіяжеві? Які засоби зроблять волосся блискучим? Будь-який інший колір може вибачити неуважність у цих питаннях, але не чорний.

Канадська модель Коко Роча ще восени мала руді локони, але потім змінила колір на червоно-чорний, і нарешті – на чорний, як ніч.  22-річна Коко має тонкі риси обличчя і сіро-зелені очі. Це робить її ідеальним кандидатом для такого насиченого кольору волосся. Вона виглядає стильно, зухвало і привабливо. Фантастичний вигляд Коко Рочі змушує багатьох шикуватись у черги до перукарів-стилістів і сприяє продажам чорних фарб для волосся.

Анна Нетребко обрала іншу модну інтерпретацію чорного. Іноді ця оперна діва обирає чорне волосся з червоним відтінком і пасмами, іншого разу – темно-коричневий відтінок і майстерно укладений шиньйон або просто пряме чорне волосся. Тонкі риси обличчя і чорні очі дозволяють їй чудово виглядати в цих контрастних образах, які підкреслюють кожну деталь її вроди. 

ПОРАДА:

Якщо перед тим, як остаточно обрати чорний колір, ви хочете побачити, наскільки він вам личитиме, скористайтесь тонуванням і поступово робіть колір волосся темнішим. Нові засоби без вмісту аміаку дозволяють досягти глибокого чорного кольору волосся, який триматиметься 6-8 тижнів.
Відкрийте для себе: Чорне волосся