У чому секрет технології OMEGAPLEX®

У всьому світі революційна PLEX технологія для захисту і зміцнення волосся від пошкоджень вийшла за межі професійних салонів і стала доступною для кожного споживача! Що саме робить формулу OMEGAPLEX® такою дієвою та для чого її застосовують? Тут ми відповідаємо на важливі запитання та показуємо технологію у деталях. 

OMEGAPLEX® поєднує стійкий колір та інноваційний догляд

Результатом досліджень стали 4 основні характеристики пошкодженого волосся:

  • Ламкість

Пошкоджене волосся легко ламається навіть під час простого розчісування.

  • Слабкість

Тестування пошкодженого волосся показує, що воно стає все менш і менш стійким до вразливих факторів (таких як перепади температури, розчісування, сушіння феном, використання прасочок та плойок) протягом тривалого часу.

  • Пористість

Вимірювання пористості - основний показник при вивченні шляхів пошкодження волосся. Висновки досліджень показали, що пошкоджене волосся має великі та глибокі пори у кутикулі, залишаючи волосся незахищеним.

  • Шорсткість

Незахищена кутикула волосся робить його більш сухим та жорстким, створюючи ефект так званого “розпушеного волосся”.

Дослідження пов'язують причину ушкоджень із фарбуванням чи освітленням волосся.

* Джерела: 2010 Японська Дерматологічна Асоціація, 2008 Журнал косметичної науки, Довідник косметичної науки і техніки 2014 року.

Мікро-зв’язки: секрет сильного волосся

Мікро-зв’язки - це те, що тримає разом волокна волосся всередині кожної волосинки, коли волосся здорове. З точки зору зв’язку, вони працюють, ніби місточки, з'єднуючи волосся між собою. Такі мікро-зв’язки надають вашому волоссю сили та зміцнюють його структуру.

Під час фарбування або освітлення волосся ці зв’язки можуть бути порушені. Внутрішня частина волосся недостатньо міцна для того, щоб утримувати волокна разом. Результатом цього є брак міцності і пружності, волосся стає пошкодженим та схильним до ламкості. І навіть після ополіскування пофарбованого волосся з кондиціонером, коли відкрита кутикула закриється, шкоду волоссю вже буде завдано.

Color Expert захищає від пошкоджень. Давайте поглянемо!

Це справжнє технологічне диво!

Нова технологія OMEGAPLEX® - це інноваційне рішення для захисту волосся під час та після фарбування. Color Expert є першою фарбою* з професійною технологією OMEGAPLEX®, яку можна застосовувати самостійно в домашніх умовах!

Технологія Omegaplex була спеціально розроблена для захисту і зміцнення внутрішніх мікро-зв'язків у волоссі від пошкоджень під час та після фарбування. Технологія працює в 3 етапи:

Крок №1 – сироватка додається до фарбувальної суміші для захисту мікро-зв'язків під час фарбування.

Крок №2 – кондиціонер відразу після фарбування, глибоко відновлює та зміцнює зв'язки між волокнами волосся підсилюючи інтенсивність кольору.

Крок №3 через три тижні після фарбування – кондиціонер повторно відновлює захист та зміцнює внутрішні зв’язки у волоссі і підсилює стійкість кольору.