Каскадні або ступінчасті стрижки створюють рух

Стрижка може бути каскадною, ступінчастою або сильно профілірованою. Каскадні стрижки мають багато варіацій. Вони надають пружності кучерям і можуть додати об’єму прямому волоссю. Ми покажемо вам найкрасивіші ступінчасті стрижки і крок за кроком пояснимо, як стригти волосся.

Можете назвати це шевелюрою або каскадною (ступінчастою) стрижкою. Як би ви їх не називали, такі стрижки підходять буквально будь-якому волоссю, будь-якої довжини або структури. Тим не менше, необхідно звернути увагу на деякі деталі. Якщо у вас дуже тонке волосся, не слід занадто сильно філірувати кінчики волосся. Якщо стрижка вдала, ваш перукар повинен створити оптично плавні переходи між волоссям різної довжини. В іншому випадку зачіска буде виглядати облізлою.

Каскадні стрижки – зверніть увагу на структуру вашого волосся

Не слід робити каскадну стрижку тонкого волосся, якщо воно має довжину нижче плечей, оскільки кінчики будуть виглядати занадто тонкими. Зверху голови навіть тонке волосся можна стригти каскадом, щоб створити більше об’єму. Коротке тонке волосся виглядає чудово, якщо довжина найкоротшого верхнього волосся складає щонайменше 5 сантиметрів. Прядки такої довжини падають більш м’яко.

Каскад зменшує масу волосся, тому є ідеальним для густого волосся. На довгому волоссі (довше плечей) його можна робити до рівня вух. Після ступінчастої стрижки кінчики кучерів стають більш пружними. Тут також необхідно робити перехід між різною довжиною волосся, а кучері зверху голови не повинні бути занадто короткими, щоб ви не виглядали, як наляканий пудель.

Це робить каскадні стрижки надзвичайними:

 • Пасма підкреслюють каскадну або ступінчасту стрижку. Зачіска виглядає особливо гарною, якщо волосся має дві або три прядки різних відтінків
 • Зачіски, в основі яких лежать каскадні стрижки, можуть виглядати трохи незавершеними. Щоб підкреслити каскад стрижки, нанесіть крем, гель або віск для укладки
 • Зазвичай для укладки каскадних стрижок для короткого волосся та волосся середньої довжини не використовується кругла щітка. Замість неї ідеально підійде пласка. Висушіть волосся феном, направляючи повітря у різні напрямки: спершу в один бік, потім в інший. Укладіть волосся за допомогою фену спочатку наперед, а потім назад. Завдяки цьому волосся стане більш об’ємним та сяючим, залишаючись гладким та прямим
 • Якщо у вас густе волосся, попросіть перукаря застосувати метод точкової стрижки. При ньому більші ділянки підстригаються у прядки за допомогою зубчастих ножиць. Це створює більш м’які контури, і стрижка виглядає акуратною
Схожі статті
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Віск для укладання волосся

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Невимушений безлад

  Високі зачіски

  Невимушений безлад
  ...

  З нагоди Нью-Йоркського тижня моди сезону весна-літо 2011 Vera Wang зачарувала глядачів вище показаним варіантом «банану». Vera Wang лідирує завдяки своєму стилю, який є гламурним і повсякденними одночасно. Її високі зачіски є актуальними протягом дня, а також чудово підходять для вечора. Для такого стилю довжина волосся повинна бути не коротше плечей.

  ...
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Вечірні зачіски

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Для волосся завдовжки до лопаток

  Волосся середньої довжини

  Для волосся завдовжки до лопаток
  ...

  Пишна, з дещо недбало заколотим волоссям зачіска Дрю Беррімор підкреслює її природний, але вишуканий стиль.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Корисні поради

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Як знайти ідеального перукаря?

  Корисні поради

  Як знайти ідеального перукаря?
  ...

  Добрий перукар ціниться на вагу золота, оскільки він створює для нас справжні моменти щастя, а сеанси укладки добре впливають на наш душевний стан. Звичайно, лише у тому випадку, коли між вами та перукарем виникає справжня «хімія».

  ...
 • Зачіски з невидимками

  Корисні поради

  Зачіски з невидимками
  ...

  Зазвичай такі шпильки сховані всередині зачіски і лишаються непомітними для оточуючих.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Корисні поради

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна

  Корисні поради

  Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна
  ...

  Зима – час різноманітних головних уборів. Але проблема в тому, що у приміщенні їх доводиться знімати. І волосся, що знаходиться під ними, не завжди виглядає привабливо. Пропонуємо вам кілька порад для швидкого відновлення укладки.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Корисні поради

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!

  Корисні поради

  Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!
  ...

  Регулярне підстригання волосся - єдиний надійний спосіб уникнути настирливих посічених кінчиків. Ми покажемо, як можна легко підстригти власне волосся вдома!

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Корисні поради

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...