Об'ємне волосся: проект створення

Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим. Оволодівши деякими навичками, ви зможете створювати привабливі зачіски, навіть, якщо у вас тонке і слабке волосся.

Жінкам з тонким волоссям доводиться стикатися з подвійною проблемою: крім власне тонкощі, волосся має слабку структуру. Оскільки тонке волосся не має об’єму, воно легко може стати сухим (особливо на кінчиках). До того ж, таке волосся більш схильне до впливу навколишнього середовища і швидше забруднюється біля коренів. Воно більш слабке, і неправильно підібрані засоби по догляду за волоссям обтяжують його, позбавляючи об'єму. Саме тому  важливо  підібрати правильні засоби, призначені спеціально для догляду за волоссям даного типу. Ми порадимо з професійної точки зору, як правильно доглядати за тонким волоссям, щоб досягти оптимального результату.

Варто зазначити, що більшість жінок  відносять своє волосся до категорії “тонкого”. За словами стилістів, багато хто ставить знак рівності між прямим і тонким волоссям. Проте, якщо використання шампунів, кондиціонерів, та інших засобів по догляду за волоссям не принесли бажаного результату, варто подивитися на речі по-іншому.

Більш об'ємне волосся: сім порад від професіоналів

Порада 1

Першочергове правило при використанні засобів для тонкого волосся: чим менше, тим більше!

Порада 2

Завжди користуйтеся шампунем для додаткового об'єму, що призначений для тонкого волосся.

Порада 3

Дуже часто тонке волосся складно розчісувати, якщо після миття не використовувати спеціальні кондиціонери. Однак цей засіб може мати “зворотний ефект” і зменшити об’єм волосся біля коренів. Щоб уникнути цього, наносьте кондиціонер на всю довжину волосся, окрім коренів і тільки у разі потреби. .

Порада 4

Тонке волосся швидко забруднюється, втрачаючи об'єм, тому цілком природньо, коли його власниці змушені часто мити волосся, Це може негативно вплинути на їх стан. Тому радимо чергувати використання класичного і сухого шампуню, що ефективно вбирає шкірний жир, освіжає шкіру голови і надає волоссю об'єму.

Порада 5

Іноді професіонали по догляду за волоссям радять клієнтам таку “хитрість”, як мелірування. Знебарвлення окремих пасм волосся робить поверхню волосся менш гладенькою, що додає волоссю об'єму. До того ж, мелірування візуально робить волосся пишнішим..

Порада 6

Ще один прийом для створення об'єму - зміна проділу під час кожного укладання волосся. Навіть якщо новий проділ буде на відстані одного сантиметра від попереднього, з часом волосся в його основі “займе” інше положення, що надає йому пружності біля коренів.

Порада 7

Засоби з силіконом - чудодійні еліксири, що здатні моментально додати волоссю блиску! Їх також можна застосовувати для догляду за тонким волоссям, щоправда, в розумних мірах і виключно на кінчиках окремих пасм. Ці засоби наддадуть волоссю блиску, не обтяжуючи його.

 

Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Стайлінг

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Статичне волосся

  Стайлінг

  Статичне волосся
  ...

  Ваше волосся електризується? Особливо у холодний сезон, коли повітря всередині приміщень і на вулиці дуже сухе? Головні убори роблять ситуацію ще гіршою. Деякі хитрощі допоможуть вам вирішити проблему.

  ...