Об’єм біля основи волосся: пряме, але не пласке!

Пряме та сяюче – саме так має виглядати волосся. У той же час волосся біля коренів потребує об’єму. Як поєднати ці дві вимоги? Це магія? Зовсім ні, ви можете зробити це, якщо скористаєтесь п’ятьма нашими принциповими підказками для створення об’єму біля основи волосся.

Як досягти великого об’єму, а також сяючого та прямого волосся.

«Бажаєте випрямити волосся феном?» Будьте обережні! Багато перукарів спочатку ставлять це питання, а потім виконують обіцянку, яка швидше є загрозою. Деякі перукарі зі шкіри лізуть, щоб випрямити ваше волосся, незважаючи на форму вашої голови або структуру волосся. Вони беруть прядку за прядкою та щільно натягують на круглу щітку. Це робить волосся прямим, як ніколи, але після цього воно звисає, як солома. З очевидних причин більшість жінок від цього відмовляються. Ця техніка зробить волосся чудовим, якщо воно дуже густе і міцне, а голова має класичну форму. В інших випадках необхідно укріплювати волосся біля основи.

Ось як це робиться:

Підказка 1: Правильна кількість засобу для укладки

Піни та лосьйони або тоніки для укладки феном використовуються для створення об’єму біля основи волосся. Важливо: достатньо нанести кількість піни  розміром з м’ячик для гольфу і достатньо 6-7 струменів лосьйону для укладки феном. Більша кількість склеїть волосся. Засоби для укладки діють ефективніше, якщо ви розчешете їх вздовж волосся від коренів до рівня вух за допомогою гребінця. 

Підказка 2: Холодне волосся

Щоб висушити волосся, не використовуйте лише гаряче повітря фену. Необхідно також користуватися холодним повітрям. Цей крок є дуже важливим для надання об’єму стійкості. Спочатку необхідно натягнути волосся на щітку та обробити його теплим повітрям. Потім знову накрути на щітку та обдати холодним повітрям. Залиште щітку у волоссі на декілька хвилин. Для волосся довжиною до підборіддя або довшого необхідно використовувати круглу щітку діаметром щонайменше 6 сантиметрів. Щітки з невеликими голівками створюють швидше кучері, а не об’єм.

Підказка 3: Розділяйте волосся по-різному

Волосся звикає до багатьох речей. Це також відноситься до проділів в одному і тому ж місці. Волосся схильне спадати прямо саме в тому місці, де ви завжди робите проділ. Подбайте про те, щоб час від часу змінювати зачіску та робити проділ з іншого боку. Завдяки цьому корені знову випрямляться і створять більше об’єму біля основи волосся. Наступний спосіб дуже корисний для довгого волосся: закріпіть хвіст щойно вимитого вологого волосся наверху голови за допомогою м’якої резинки або защіпки. Через кілька годин розпустіть волосся та насолоджуйтесь об’ємом біля основи. 

Підказка 4: Створення ілюзій

Начісування – старий добрий метод створення більшого об’єму біля основи волосся. Звичайно, ви не хочете, щоб волосся виглядало як збите пташине гніздо. Щоб цього уникнути, не починайте несамовито начісувати верхній шар волосся зверху голови. Спочатку краще зібрати верхній шар волосся і закріпити його зверху голови. Потім можна начесати нижнє волосся гребінцем з тонкими зубцями. Потім зачесати верхній шар волосся на місце та зафіксувати лаком. Це приховає вашу маленьку хитрість.


Підказка 5: Збереження мистецтва укладки

Лак для волосся – ідеальний завершальний штрих для структури вашої зачіски. Але не тримайте над головою банку з лаком, наносячи його наче шолом. Це може обтяжити тонке волосся. Краще піднімати окремі прядки догори та наносити лак збоку на їхню основу.

Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Стайлінг

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...
 • Статичне волосся

  Стайлінг

  Статичне волосся
  ...

  Ваше волосся електризується? Особливо у холодний сезон, коли повітря всередині приміщень і на вулиці дуже сухе? Головні убори роблять ситуацію ще гіршою. Деякі хитрощі допоможуть вам вирішити проблему.

  ...