Вільні зачіски, що зберігають свою красу

Сучасні жінки ведуть активне та цікаве життя. Це відноситься і до роботи, і до відпочинку. Сучасні зачіски і продукти по догляду за волоссям пристосовані до такого активного способу життя. Ми пояснимо, як працюють продукти для укладання Flex.

Давно забуті ті часи, коли нам доводилося обирати між природною зачіскою або укладкою волосся на тривалий час. Спеціальні продукти для стайлінгу Flex допомагають створити вільні зачіски,  одночасно зберігаючи їх задану форму. Сучасні продукти для тривалого збереження форми укладки більше не схожі не  клеєподібні засоби, що роблять волосся жорсткими на дотик. Природні пасма  волосся виглядають м'якими, але зберігають форму, задану за допомогою щітки, щипців або інших інструментів.

Природний вигляд і збереження форми зачіски досягаються засобами для укладання з вмістом рідкого еластину, що покриває волосся найтоншою плівкою; потім виникають полімерні зв'язки між сусідніми волосками. Таке зв'язане покриття гарантує тривале збереження укладки, при цьому волосся має природний вигляд, і зачіску завжди можна легко підправити. В якості додаткового бонусу продукти Flex допомагають волоссю залишатися гнучким і слухняним.

Збереження зачіски і природного вигляду волосся в три етапи:

1. Основою вільної та стійкої зачіски є мус для стайлінгу Flex. Він забезпечує об’єму зволоження без обтяження волосся. Нанесіть достатню кількість мусу на волосся, включаючи прикореневі ділянки.

2. Після висихання волосся можете укладати його бажаним способом. За допомогою стайлінг-пудри Flex створіть об’ємну пружність.

3. Після укладання нанесіть лак для волосся Flex. Інноваційна формула цього засобу не допускає злипання волосся.

Які зачіски найкраще робити з використанням продуктів Flex?

Ці засоби  найкраще підходять для природних зачісок.

- Укладання волосся з продуктами Flex забезпечує стійкість  природної форми завитків із збереженням в них “ефекту пружини”.

- З допомогою стайлінгових засобів Flex можна зробити акценти на пасмах короткого волосся. Така зачіска буде зберігати свою природну привабливість. Волосся залишається досить рухливими, щоб ввечері, наприклад, його можна було укласти в більш святкову зачіску.

- Укладання за допомогою мусу, стайлінг-пудри і лаку для волосся Flex забезпечує злегка недбалий природній вигляд зачіски, зберігаючи її форму, але не порушуючи її “вільний характер”

Схожі статті
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Віск для укладання волосся

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Невимушений безлад

  Високі зачіски

  Невимушений безлад
  ...

  З нагоди Нью-Йоркського тижня моди сезону весна-літо 2011 Vera Wang зачарувала глядачів вище показаним варіантом «банану». Vera Wang лідирує завдяки своєму стилю, який є гламурним і повсякденними одночасно. Її високі зачіски є актуальними протягом дня, а також чудово підходять для вечора. Для такого стилю довжина волосся повинна бути не коротше плечей.

  ...
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Вечірні зачіски

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Для волосся завдовжки до лопаток

  Волосся середньої довжини

  Для волосся завдовжки до лопаток
  ...

  Пишна, з дещо недбало заколотим волоссям зачіска Дрю Беррімор підкреслює її природний, але вишуканий стиль.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Корисні поради

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Як знайти ідеального перукаря?

  Корисні поради

  Як знайти ідеального перукаря?
  ...

  Добрий перукар ціниться на вагу золота, оскільки він створює для нас справжні моменти щастя, а сеанси укладки добре впливають на наш душевний стан. Звичайно, лише у тому випадку, коли між вами та перукарем виникає справжня «хімія».

  ...
 • Зачіски з невидимками

  Корисні поради

  Зачіски з невидимками
  ...

  Зазвичай такі шпильки сховані всередині зачіски і лишаються непомітними для оточуючих.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Корисні поради

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна

  Корисні поради

  Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна
  ...

  Зима – час різноманітних головних уборів. Але проблема в тому, що у приміщенні їх доводиться знімати. І волосся, що знаходиться під ними, не завжди виглядає привабливо. Пропонуємо вам кілька порад для швидкого відновлення укладки.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Корисні поради

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!

  Корисні поради

  Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!
  ...

  Регулярне підстригання волосся - єдиний надійний спосіб уникнути настирливих посічених кінчиків. Ми покажемо, як можна легко підстригти власне волосся вдома!

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Корисні поради

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...