Високі зачіски

 • Невимушений безлад

  Високі зачіски

  Невимушений безлад
  ...

  З нагоди Нью-Йоркського тижня моди сезону весна-літо 2011 Vera Wang зачарувала глядачів вище показаним варіантом «банану». Vera Wang лідирує завдяки своєму стилю, який є гламурним і повсякденними одночасно. Її високі зачіски є актуальними протягом дня, а також чудово підходять для вечора. Для такого стилю довжина волосся повинна бути не коротше плечей.

  ...
 • Шляхетний вузол

  Високі зачіски

  Шляхетний вузол
  ...

  Класичний та елегантний стиль від Nina Ricci. Вузол, зав’язаний на потилиці, повертає до паризького модного форуму класичну зачіску. Він справляє враження сам по собі. На фотографії стильна шпилька додає стриманої елегантності цій майстерній зачісці.

  ...
 • Защеплене волосся у повсякденному стилі

  Високі зачіски

  Защеплене волосся у повсякденному стилі
  ...

  Це дуже простий стиль! У вранішньому поспіху ви можете навіть забути про гребінець. Це висока зачіска у стилі художнього безладу. Легкість, з якою вона робиться, є очевидною перевагою. Цей стиль добре підходить як для прямого, так і для кучерявого волосся.

  ...
 • Гламурний пучок з ромбами

  Високі зачіски

  Гламурний пучок з ромбами
  ...

  По суті це коса. Тим не менше, ця версія Gucci є такою гламурною, що посіла почесне місце в нашій добірці кращих високих зачісок. Найліпшим у цьому стилі є комбінація гламуру та простоти.

  ...
 • Вільні зачіски, що зберігають свою красу

  Високі зачіски

  Вільні зачіски, що зберігають свою красу
  ...

  Сучасні жінки ведуть активне та цікаве життя. Це відноситься і до роботи, і до відпочинку. Сучасні зачіски і продукти по догляду за волоссям пристосовані до такого активного способу життя. Ми пояснимо, як працюють продукти для укладання Flex.

  ...
 • Туго зафіксоване волосся у вигляді перевернутої корони

  Високі зачіски

  Туго зафіксоване волосся у вигляді перевернутої корони
  ...

  Обов’язково використайте цей стиль, якщо вам подобається елегантність Yves Saint Laurent. Зачіска виглядає складною, але зробити її досить легко. Туго завернуте волосся виглядає ще більш охайним, якщо використати велику кількість гелю, як у прикладі, продемонстрованому вище. Тим не менше, зачіска виглядає дуже елегантною і без нього.

  ...