Skip to Content

Перехідні стрижки: Довгі та короткі

Рано чи пізно прийде день, коли завжди однакова коротка стрижка почне здаватися нудною. У вас може виникнути бажання відростити довге волосся або зрозуміти, що поповнення вашого гардеробу вимагає багато зусиль. Вибір одягу та макіяжу, які б пасували короткій стрижці та не створювали занадто хлоп’ячого образу, вимагає додаткових зусиль, і ви можете знудитись за більш жіночним стилем зачіски. Залишайтесь з нами, щоб дізнатись про деякі практичні ідеї для переходу.

За місяць волосся виростає приблизно на 1,5 сантиметри. Якщо ви вирішили відростити волосся до плечей, запасіться терпінням на 20 місяців. Також вам потрібен перукар, який буде підтримувати вашу мотивацію за допомогою правильної стрижки. Також необхідно змінити спосіб мислення і налаштуватись на догляд за волоссям.

Правильна стрижка

Якщо ви починаєте відрощувати волосся з чоловічої стрижки з довшим верхнім волоссям та коротким конусом на потилиці, ви повинні слідкувати, щоб довжина волосся ззаду постійно адаптувалась до довжини волосся спереду. В іншому випадку ваша зачіска буде схожа на «риб‘ячий хвіст».

Короткі стрижки з окремими прядками – добрий початок, коли ви плануєте відрощувати волосся. Завдяки каскаду перехідні етапи можуть виглядати дещо неакуратно, але прийнятно при будь-якій довжині.

Якщо ви бажаєте відростити коротку зачіску в стилі боб, необхідно регулярно проріджувати кінчики волосся. Це зменшує об’єм на рівні вух. Тим не менше, кінчики тонкого волосся необхідно проріджувати несильно та обережно.

Належний догляд

Дуже коротке волосся не вимагає багато догляду. Інша справа, коли воно починає відростати. Починаючи з довжини до вух, кінчики більш довгого волосся будуть добре реагувати на бальзам після кожного миття. Щойно ви помітили посічені кінчики, варто пожертвувати майже сантиметром вашого волосся та обробляти кінчики тоніком після кожного третього миття.

ПІДКАЗКА: Багато зірок використовують шиньйони для створення більш об’ємного або довгого волосся. Окрім того, в продажу наявні прядки, які за допомогою прикріпленої защіпки зручно прикріплюються до волосся.

Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Стайлінг

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Стайлінг

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...