Бізнес-клас: зачіски для ділових жінок

Боб, пучки та хвости є класичними зачісками. Вони підходять до ділового середовища та виражають ваш стиль, орієнтований на кар’єру. Будучи скромними, ці зачіски водночас є жіночними та елегантними, а також надають багато можливостей для креативної укладки. З ними ви будете справляти враження надійної, серйозної та компетентної людини. Читайте далі, щоб дізнатись, які зачіски можуть сприяти або зашкодити вашій кар’єрі. Ми також допоможемо вам уникнути помилок, які можуть зруйнувати ваші кар’єрні плани. 

Впродовж багатьох років зачіски у стилі боб або зачіски довжиною до плечей вважались оптимальними для ділових жінок. Вони можуть бути каскадними, мати чубки, бути довгими чи короткими. Якими б не були деталі, класичні зачіски дуже доречні в сучасному діловому середовищі. Стрижки необхідно постійно підтримувати. В іншому випадку вони виглядатимуть неохайними та ставитимуть під сумнів професіоналізм власниці. Неохайний зовнішній вигляд – це зневага до ділової етики.

Волосся довжиною нижче плечей краще збирати в хвіст або робити з нього високу зачіску. Волосся, яке спадає на обличчя та перешкоджає контакту поглядами, надає вам розосередженого та відсутнього вигляду.

Пучки та хвости – улюблені зачіски ділових жінок всіх часів. Ці зачіски, які надійно фіксуються за допомогою лаку, ідеально пасують для професійного середовища, незалежно від того, прямими чи кучерявими, спадаючими чи заплетеними, з проділами чи без вони є. Краще за все те, що ці зачіски можна змінювати за одну мить. Досить часто навіть невеликі зміни мають привабливий ефект. 

Зачіски для ділових жінок: що менше – то краще

Діловим жінкам слід уникати таких помилок, як дикі кучері на маківці або надмірно начесане волосся. Надмірна укладка свідчить про відсутність професіоналізму та є неприйнятною у діловому середовищі. Зачіски, для яких використовується багато гелю або воску, виглядають дуже жорсткими. Це також наводить на думку про негнучкий підхід.

Чудернацькі зачіски також недоречні в діловому середовищі. Врешті-решт, ви хочете, щоб вас поважали як серйозного професіонала. Простота та скромність супроводжують компетентність. Отже, претензійність або гламурність не підходять. Подумайте двічі, перш ніж обирати неприродні кольори волосся або яскраві прикраси для нього. Шпильки з квітами та стрічки недопустимі, якщо тільки ви не куратор показу екстремальної моди.

Схожі статті
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Віск для укладання волосся

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Невимушений безлад

  Високі зачіски

  Невимушений безлад
  ...

  З нагоди Нью-Йоркського тижня моди сезону весна-літо 2011 Vera Wang зачарувала глядачів вище показаним варіантом «банану». Vera Wang лідирує завдяки своєму стилю, який є гламурним і повсякденними одночасно. Її високі зачіски є актуальними протягом дня, а також чудово підходять для вечора. Для такого стилю довжина волосся повинна бути не коротше плечей.

  ...
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Вечірні зачіски

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Для волосся завдовжки до лопаток

  Волосся середньої довжини

  Для волосся завдовжки до лопаток
  ...

  Пишна, з дещо недбало заколотим волоссям зачіска Дрю Беррімор підкреслює її природний, але вишуканий стиль.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Корисні поради

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Як знайти ідеального перукаря?

  Корисні поради

  Як знайти ідеального перукаря?
  ...

  Добрий перукар ціниться на вагу золота, оскільки він створює для нас справжні моменти щастя, а сеанси укладки добре впливають на наш душевний стан. Звичайно, лише у тому випадку, коли між вами та перукарем виникає справжня «хімія».

  ...
 • Зачіски з невидимками

  Корисні поради

  Зачіски з невидимками
  ...

  Зазвичай такі шпильки сховані всередині зачіски і лишаються непомітними для оточуючих.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Корисні поради

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна

  Корисні поради

  Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна
  ...

  Зима – час різноманітних головних уборів. Але проблема в тому, що у приміщенні їх доводиться знімати. І волосся, що знаходиться під ними, не завжди виглядає привабливо. Пропонуємо вам кілька порад для швидкого відновлення укладки.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Корисні поради

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!

  Корисні поради

  Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!
  ...

  Регулярне підстригання волосся - єдиний надійний спосіб уникнути настирливих посічених кінчиків. Ми покажемо, як можна легко підстригти власне волосся вдома!

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Корисні поради

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...