Skip to Content

Бізнес-клас: зачіски для ділових жінок

Боб, пучки та хвости є класичними зачісками. Вони підходять до ділового середовища та виражають ваш стиль, орієнтований на кар’єру. Будучи скромними, ці зачіски водночас є жіночними та елегантними, а також надають багато можливостей для креативної укладки. З ними ви будете справляти враження надійної, серйозної та компетентної людини. Читайте далі, щоб дізнатись, які зачіски можуть сприяти або зашкодити вашій кар’єрі. Ми також допоможемо вам уникнути помилок, які можуть зруйнувати ваші кар’єрні плани. 

Впродовж багатьох років зачіски у стилі боб або зачіски довжиною до плечей вважались оптимальними для ділових жінок. Вони можуть бути каскадними, мати чубки, бути довгими чи короткими. Якими б не були деталі, класичні зачіски дуже доречні в сучасному діловому середовищі. Стрижки необхідно постійно підтримувати. В іншому випадку вони виглядатимуть неохайними та ставитимуть під сумнів професіоналізм власниці. Неохайний зовнішній вигляд – це зневага до ділової етики.

Волосся довжиною нижче плечей краще збирати в хвіст або робити з нього високу зачіску. Волосся, яке спадає на обличчя та перешкоджає контакту поглядами, надає вам розосередженого та відсутнього вигляду.

Пучки та хвости – улюблені зачіски ділових жінок всіх часів. Ці зачіски, які надійно фіксуються за допомогою лаку, ідеально пасують для професійного середовища, незалежно від того, прямими чи кучерявими, спадаючими чи заплетеними, з проділами чи без вони є. Краще за все те, що ці зачіски можна змінювати за одну мить. Досить часто навіть невеликі зміни мають привабливий ефект. 

Зачіски для ділових жінок: що менше – то краще

Діловим жінкам слід уникати таких помилок, як дикі кучері на маківці або надмірно начесане волосся. Надмірна укладка свідчить про відсутність професіоналізму та є неприйнятною у діловому середовищі. Зачіски, для яких використовується багато гелю або воску, виглядають дуже жорсткими. Це також наводить на думку про негнучкий підхід.

Чудернацькі зачіски також недоречні в діловому середовищі. Врешті-решт, ви хочете, щоб вас поважали як серйозного професіонала. Простота та скромність супроводжують компетентність. Отже, претензійність або гламурність не підходять. Подумайте двічі, перш ніж обирати неприродні кольори волосся або яскраві прикраси для нього. Шпильки з квітами та стрічки недопустимі, якщо тільки ви не куратор показу екстремальної моди.

Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Стайлінг

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Стайлінг

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...