Проділи посередині, збоку або зигзагоподібні – для ідеального образу

Розділення волосся у різний спосіб може кардинально змінити ваш образ. Зробити це досить легко. Просто оберіть інший бік. Це може виглядати надзвичайно та підкреслити ваші найкращі риси. Або ж підкреслити маленькі недоліки. Ми хочемо поділитись з вами тим, що знаємо про проділи. 

Проділ посередині повертається у моду. Мадонна та Гвінет Пелтроу вдихнули у проділ посередині, який вважався пережитком епохи «дітей квітів», нове життя. Він знову в моді, але пасує, на жаль, не всім. Перш ніж розділяти волосся посередині, зверніть увагу на наступні рекомендації:

Проділи посередині найбільше підходять для невеликих облич

Завдяки проділу посередині волосся обрамляє все ваше обличчя. Отже, проділи посередині роблять кругле обличчя більш круглим. Вони також не підходять, якщо ви хочете приховати зморшки навколо очей або на лобі. Хвилясте або кучеряве волосся виглядає чудово з проділом посередині, а от пряме й тонке буде виглядати обвислим. У випадку фарбованого волосся проділи посередині будуть привертати увагу до коріння, що відросло.  

Чарівні бокові проділи

Бокові проділи виглядають чарівно та пасують більшості жінок. Асиметрія компенсує не зовсім ідеальні риси обличчя та недоліки, наприклад, великий ніс; а важке підборіддя менш видається вперед. Бокові проділи роблять широкі обличчя вужчими та навіть можуть приховати деякі лінії. Ми рекомендуємо час від часу міняти місце, на якому зроблені  проділи. Це надасть волоссю більшого об’єму.

Зигзагоподібні проділи не можуть бути акуратними

У 1980-ті зигзагоподібні проділи робились ідеально рівними. Сьогодні така чіткість вже не в моді. Їх змінили недосконалі меандричні проділи. Не переймайтесь через темніше волосся біля коренів і не турбуйтесь про обов’язковість зигзагоподібних розчісок – вони лише створюють небажану акуратність. Замість цього зачешіть волосся назад та утримуйте однією долонею. Потім за допомогою ручки гребінця або товстої в’язальної спиці зробіть зигзагоподібну лінію з переду назад. Тепер розділіть волосся по боках та розчешіть вниз. Для фіксації нанесіть лак для волосся. 

Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Стайлінг

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Стайлінг

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...