Коротке волосся

 • Коротка стрижка Хайден Панотьє

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Хайден Панотьє
  ...

  Американська актриса Хайден Панотьє демонструє, як чудово може виглядати коротке волосся. Їй подобається зачісувати назад свій боб довжиною до підборіддя. Це надає їй гламурного вечірнього вигляду.

  ...
 • Коротка стрижка Емми Уотсон

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Емми Уотсон
  ...

  Емма Уотсон обрала майже класичну чоловічу стрижку, за тим виключенням, що верхнє волосся більш довге та дуже проріджене з м‘яким чубком. Ці деталі роблять його дуже слухняним для укладки, а зачіска виглядає більш жіночною, ніж класична стрижка з дуже коротким верхнім волоссям.

  ...
 • Коротка стрижка Ешлі Сімпсон

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Ешлі Сімпсон
  ...

  Співачка та актриса Ешлі Сімпсон попрощалась зі своєю довгою гривою і тепер виглядає дуже привабливо зі своєю блондинистою нерівномірно ступінчастою стрижкою у стилі міні-боб. Довга частина з одного боку значно проріджена. Такий стиль зачіски важливо регулярно підстригати кожні 4-5 тижнів. Інакше вона матиме неохайний вигляд.

  ...
 • Коротка стрижка Кейт Бланшетт

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Кейт Бланшетт
  ...

  Кейт Бланшетт дуже пасує хлоп’яча стрижка. Вона робить її молодшою. Її дуже короткий строгий боб зачесаний на один бік, а верхнє волосся сягає рівня вуха. Контури зачіски прямі, без нерівних прядок чубка.

  ...
 • Коротка стрижка Холлі Беррі

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Холлі Беррі
  ...

  Холлі Беррі стала відомою після роботи у фільмі про Джеймса Бонда. Вона наново інтерпретує класичну коротку стрижку, додавши їй художнього безладу за допомогою чубка. Її зачіска виглядає привабливо незакінченою.

  ...
 • Сміливі короткі стрижки

  Коротке волосся

  Сміливі короткі стрижки
  ...

  Необхідно мати сміливість, щоб обстригти довге волосся. Коли справу зроблено, щоб відростити волосся, знадобиться багато місяців. Ми розповімо вам все, що необхідно знати про короткі стрижки та їхню укладку. На фотографіях нижче зірки демонструють, наскільки вражаючим може бути коротке волосся.

  ...