Корисні поради

 • Поради по догляду за волоссям в холодну пору року

  Корисні поради

  Поради по догляду за волоссям в холодну пору року
  ...

  З приходом зими з’являються і такі проблеми, як: електризація волосся, сухість шкіри голови та неможливість зробити бажану укладку через необхідність носіння теплих шапок.

  ...
 • Один фен – багато функцій!

  Корисні поради

  Один фен – багато функцій!
  ...

  Гаряче повітря – і готово? Сучасні жінки більше не укладають волосся у такий спосіб! Сьогодні виробники пропонують широкий вибір фенів, котрі дбають про волосся. Додайте до цього необхідні навички стиліста – і ваша зачіска буде такою, якою ви завжди хотіли її бачити.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Корисні поради

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...
 • Статичне волосся

  Корисні поради

  Статичне волосся
  ...

  Ваше волосся електризується? Особливо у холодний сезон, коли повітря всередині приміщень і на вулиці дуже сухе? Головні убори роблять ситуацію ще гіршою. Деякі хитрощі допоможуть вам вирішити проблему.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Корисні поради

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Корисні поради

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Як створити кучеряві зачіски

  Корисні поради

  Як створити кучеряві зачіски
  ...

  Належного догляду недостатньо для створення красивих кучерів. Необхідно також застосовувати правильні техніки, щоб надати хвилям і кучерям потрібного об’єму. Для хімічно завитого волосся або спіральних кучерів ми розкажемо про принципи кучерявих зачісок.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Корисні поради

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Корисні поради

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
Завантажити ще