Гель для волосся та інші засоби для укладки – Все буде в порядку

Наразі гель, віск для волосся та помада повертаються. Ви побачите, як використовують їх моделі на подіумах. Тут ви знайдете найважливішу інформацію про ці засоби для укладки та приклади найкращих зачісок 

Гель, боковий проділ та низький кінський хвіст представляє гладку класичну зачіску від Chloe

Не перестарайтеся, використовуючи засоби для укладки волосся. Девіз – краще менше, але краще. Ви завжди можете додати більше, але якщо ви накладете забагато, все, чого можна очікувати – це пляжна зачіска або нафтова криза, і вам залишиться єдиний вихід – вимити волосся шампунем. Не всі гелеві або воскові засоби для укладки однакові. Тому вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб знайти «свій» засіб для укладки. Деякі гелі створюють ефект мокрого волосся, у той час як за допомогою інших можна зробити на голові «їжачок». Гелі можуть надавати ефект сяяння або матового вигляду. Інформація на упаковці допоможе зробити вибір. Також ви дізнаєтесь, наскільки слабкою або сильною є фіксація. 

Ефекти гелів для волосся та інших засобів для укладки

 • Продукти із вмістом олій, наприклад, віск або помада, добре підходять, якщо вам необхідне сяяння або м’яка гладкість                              
 • Продукти, які містять спирт, такі як гель або крем для укладки, надають жорсткості або об’єму                                                                              
 • Гелевий віск, як зрозуміло з назви, є змішаним продуктом. Він підтримує чітку структуру волосся і забезпечує легку фіксацію та сяяння

Використовуючи будь-який засіб для укладки, спочатку розітріть дуже невелику його кількість між пальцями та нанесіть на волосся, починаючи з нижньої його частини біля кінчиків. Тільки після цього застосовуйте продукт для укладки окремих прядок зверху волосся. Якщо ви хочете, щоб волосся виглядало дуже гладким та прямим, розділіть його та зачешіть назад. Розітріть невелику кількість воску на долонях, а потім плавно проведіть по волоссю декілька разів.

Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Стайлінг

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Стайлінг

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...
 • Статичне волосся

  Стайлінг

  Статичне волосся
  ...

  Ваше волосся електризується? Особливо у холодний сезон, коли повітря всередині приміщень і на вулиці дуже сухе? Головні убори роблять ситуацію ще гіршою. Деякі хитрощі допоможуть вам вирішити проблему.

  ...