Приборкання статичного волосся

Достатньо одного змаху щіткою або поспішного натягування светру – і ваше волосся стирчатиме в різні боки. Статичне волосся виглядає некрасиво та дратує. На щастя, покінчити зі статичним волоссям не складно.

Статичний ефект – це фізика. Тертя викликає статичну електрику. На волоссі утворюються маленькі позитивно заряджені елементи. Цей процес називається іонізацією. Окремі волосини стають позитивно зарядженими, при цьому однакові заряди відштовхуються один від одного. Це робить ваше волосся неакуратним. До речі, проблема стає ще гіршою, якщо волосся сухе і пошкоджене. Тому найкращим вирішенням проблеми неслухняного волосся є використання бальзаму або спрею після миття шампунем.

Ось підказка, як зробити волосся слухняним. Розітріть у долонях невелику кількість воску або помади для волосся. Потім проведіть долонями по рівній частині волосся довжиною 0,6-1,2. Так можна приборкати некеровані волосинки, не наносячи віск на все волосся. Цей метод також є дієвим, якщо використовувати тонік для кінчиків волосся замість воску або помади.

Розчісування волосся правильною щіткою також поверне статичне волосся у норму. Щітки з натуральною щетиною приборкують волосся краще, ніж гребінці з пластиковими зубчиками, крім того, після них волосся стає більш м’яким. Якщо волосся схильне до статики, нанесіть невелику кількість лаку для сухого або пошкодженого волосся на щетину щітки, а потім розчешіть волосся. 

Більше ніякого статичного волосся! Як позбавитись статики

 

 • Не розчісуйте волосся відразу після того, як увійшли до приміщення з вулиці. Статичний ефект буде особливо сильним у теплій кімнаті                                                                                  
 • Коли ви міряєте одяг у магазині, іноді ваше волосся раптом піднімається та виглядає безладним. У такому випадку розітріть у долонях невелику кількість лосьйону для шкіри голови, а потім злегка проведіть ними по волоссю                                                                                                             
 • Спеціальні іонізуючі фени та щітки нейтралізують позитивний електричний заряд, який є причиною наелектризованого волосся.                                                                                                            
 • Каскадні стрижки більше сприяють статичному ефекту, ніж довге, рівно підстрижене волосся, яке є більш важким, а отже не може так легко підніматись.
Схожі статті
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...
 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Стайлінг

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Стайлінг

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Стайлінг

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...