Модні стрижки: пострижений навкіс «боб» поспішає на допомогу!

«Боб» – це класика серед стрижок. Людям подобається його носити, оскільки ця стрижка є простою, короткою, але доволі різноманітною. Сучасний «боб» передбачає пострижене навкіс волосся збоку. Ми розкажемо вам, хто може носити «боб» і як за ним доглядати. Не кожна структура волосся дозволяє це робити. Це ми також обговоримо

Класичний «боб» має довжину до підборіддя з чітко визначеними контурами. Він є однією з найпопулярніших стрижок у світі, оскільки його дуже легко створювати та підтримувати. З роками довжина волосся стала більш різноманітною і тепер її можна варіювати від мочки вуха до плечей. Таким чином, ви можете адаптувати стиль до пропорцій вашого обличчя. Особливо це стосується найновіших інтерпретацій стрижки «боб» із зстриженим навкіс боковим волоссям.

Якщо у вас довге обличчя, вам необхідно робити якомога коротший «боб». Це зробить обличчя більш квадратним. Стрижка буде виглядати легкою та живою, без жодних спадаючих прядок. «Боб» з плавними лініями найкраще підходить до виточених контурів обличчя. До круглого обличчя пасує довгий «боб» з невеликим об’ємом по боках.

«Боб» – ідеальна стрижка майже для всіх

«Боб» – ідеальна стрижка майже для всіх. «Боб» невимогливий щодо структури волосся. Він може перетворити навіть тонке волосся у дивовижну зачіску. Хвилі та помірні кучері також підходять до нових веселих стилів стрижки «боб». Вихри та волосся з хімічною завивкою важко підлягають контролю, а отже становлять проблему навіть для стрижки «боб», особливо с чубком. Власне, ці дві проблеми є єдиними причинами не віддавати перевагу стилю «боб». Жінкам із сильною хімічною завивкою бажано уникати такої зачіски, інакше вигляд буде нагадувати піраміду!

Боб – найкращий в світі

Зазвичай догляд за стрижкою «боб» не вимагає багато зусиль. Якщо вона зроблена належним чином, підтримувати її форму досить легко. Чим більш короткою і акуратною є стрижка, тим частіше її необхідно підстригати (короткий «боб» – раз на 4 тижні, довгий – кожні 6-8 тижнів).

Схожі статті
 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Віск для укладання волосся

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...
 • Невимушений безлад

  Високі зачіски

  Невимушений безлад
  ...

  З нагоди Нью-Йоркського тижня моди сезону весна-літо 2011 Vera Wang зачарувала глядачів вище показаним варіантом «банану». Vera Wang лідирує завдяки своєму стилю, який є гламурним і повсякденними одночасно. Її високі зачіски є актуальними протягом дня, а також чудово підходять для вечора. Для такого стилю довжина волосся повинна бути не коротше плечей.

  ...
 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Вечірні зачіски

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...
 • Для волосся завдовжки до лопаток

  Волосся середньої довжини

  Для волосся завдовжки до лопаток
  ...

  Пишна, з дещо недбало заколотим волоссям зачіска Дрю Беррімор підкреслює її природний, але вишуканий стиль.

  ...
 • Більше об’єму біля основи волосся

  Корисні поради

  Більше об’єму біля основи волосся
  ...

  Ми не маємо наміру перетворювати укладку у жахливий досвід. Але, можливо, ви бажаєте більшого об’єму біля основи волосся? Нижче ви знайдете п’ять підказок, які допоможуть зробити зачіску візуально більш об’ємною.

  ...
 • Як знайти ідеального перукаря?

  Корисні поради

  Як знайти ідеального перукаря?
  ...

  Добрий перукар ціниться на вагу золота, оскільки він створює для нас справжні моменти щастя, а сеанси укладки добре впливають на наш душевний стан. Звичайно, лише у тому випадку, коли між вами та перукарем виникає справжня «хімія».

  ...
 • Зачіски з невидимками

  Корисні поради

  Зачіски з невидимками
  ...

  Зазвичай такі шпильки сховані всередині зачіски і лишаються непомітними для оточуючих.

  ...
 • Дивовижні факти про волосся

  Корисні поради

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна

  Корисні поради

  Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна
  ...

  Зима – час різноманітних головних уборів. Але проблема в тому, що у приміщенні їх доводиться знімати. І волосся, що знаходиться під ними, не завжди виглядає привабливо. Пропонуємо вам кілька порад для швидкого відновлення укладки.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Корисні поради

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
 • Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!

  Корисні поради

  Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!
  ...

  Регулярне підстригання волосся - єдиний надійний спосіб уникнути настирливих посічених кінчиків. Ми покажемо, як можна легко підстригти власне волосся вдома!

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Корисні поради

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...