Стайлінг

Вечірні зачіски

 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Вечірні зачіски

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...

Високі зачіски

 • Невимушений безлад

  Високі зачіски

  Невимушений безлад
  ...

  З нагоди Нью-Йоркського тижня моди сезону весна-літо 2011 Vera Wang зачарувала глядачів вище показаним варіантом «банану». Vera Wang лідирує завдяки своєму стилю, який є гламурним і повсякденними одночасно. Її високі зачіски є актуальними протягом дня, а також чудово підходять для вечора. Для такого стилю довжина волосся повинна бути не коротше плечей.

  ...
 • Шляхетний вузол

  Високі зачіски

  Шляхетний вузол
  ...

  Класичний та елегантний стиль від Nina Ricci. Вузол, зав’язаний на потилиці, повертає до паризького модного форуму класичну зачіску. Він справляє враження сам по собі. На фотографії стильна шпилька додає стриманої елегантності цій майстерній зачісці.

  ...
 • Защеплене волосся у повсякденному стилі

  Високі зачіски

  Защеплене волосся у повсякденному стилі
  ...

  Це дуже простий стиль! У вранішньому поспіху ви можете навіть забути про гребінець. Це висока зачіска у стилі художнього безладу. Легкість, з якою вона робиться, є очевидною перевагою. Цей стиль добре підходить як для прямого, так і для кучерявого волосся.

  ...
Завантажити ще

Віск для укладання волосся

 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Віск для укладання волосся

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...

Волосся середньої довжини

 • Для волосся завдовжки до лопаток

  Волосся середньої довжини

  Для волосся завдовжки до лопаток
  ...

  Пишна, з дещо недбало заколотим волоссям зачіска Дрю Беррімор підкреслює її природний, але вишуканий стиль.

  ...

Гель для волосся

 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Гель для волосся

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...
 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Гель для волосся

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...

Густе волосся

 • Густа грива, боб або стрижка

  Густе волосся

  Густа грива, боб або стрижка "піксі": способи знайти вашу ідеальну стрижку
  ...

  Коротка хлопчача стрижка або справжня грива – у кожного в уяві є бажаний образ, який відображає уподобання, характер та особистість. Ви можете точно знати, якою повинна бути ваша зачіска, але наскільки вона вам личитиме, якщо, припустимо, новий боб має неправильну форму або довге волосся зовсім не пасує до вашого обличчя?

  ...

Довге волосся

 • Зачіски для довгого волосся – справжня мрія

  Довге волосся

  Зачіски для довгого волосся – справжня мрія
  ...

  Розкішне довге волосся викликає заздрість. Носити довгу зачіску можуть всі, хто має звичайне або густе волосся, має високий зріст і любить витрачати час і зусилля на свою зовнішність. Нижче ми покажемо вам, як зірки укладають своє красиве довге волосся.

  ...
 • Класичні зачіски: Довге пряме волосся

  Довге волосся

  Класичні зачіски: Довге пряме волосся
  ...

  Таке колись траплялось з вами: перукар умовив вас на авантюру із зачіскою, і тепер ви ледве впізнаєте себе в дзеркалі? А новий образ мав бути таким класним! З класичними зачісками подібного ніколи не трапиться! Наприклад, з довгим гладким волоссям

  ...

Зачіска Боб

 • Стрижки у стилі «боб» – завжди популярні

  Зачіска Боб

  Стрижки у стилі «боб» – завжди популярні
  ...

  Стрижки у стилі «боб» – практичні, легко укладаються і личать майже кожній жінці. Для стрижки «боб» волосся зазвичай має довжину до підборіддя з каскадом ззаду. Але навіть класичний стиль повинен бути модним.

  ...
 • Класичні зачіски: Боб

  Зачіска Боб

  Класичні зачіски: Боб
  ...

  Традиційний боб має довжину до підборіддя, прямі лінії та чубок. Існує багато його варіантів. Боб може бути довжиною до плечей, до рівня носа, з проділом збоку чи посередині. Стрижки боб підходять до волосся будь-якого типу та виглядають надзвичайно в будь-якому кольорі.

  ...

Зачіска каскад

 • Каскадні або ступінчасті стрижки

  Зачіска каскад

  Каскадні або ступінчасті стрижки
  ...

  Незалежно від того, довге у вас волосся чи коротке, каскадна стрижка прикрашає майже кожну жінку. Каскадні або ступінчасті стрижки надзвичайно зручні та різноманітні, і ваш перукар має можливість надати вашій зачісці привабливої форми.

  ...

Зачіски 60-х років

 • Лихоманка Mad Men – зачіски у стилі шістдесятих повертаються

  Зачіски 60-х років

  Лихоманка Mad Men – зачіски у стилі шістдесятих повертаються
  ...

  Навряд чи будь-який інший телесеріал завойовував славу та популярність так швидко, як Mad Men. Він надихнув дизайнерів на новинки сезону літо-2011 і, звичайно, ми не могли це пропустити.

  ...

Зачіски для круглого обличчя

 • Стрижки для будь-якої форми обличчя

  Зачіски для круглого обличчя

  Стрижки для будь-якої форми обличчя
  ...

  Не всі можуть похвалитися ідеальним овалом обличчя. Тим не менше, всі ми можемо вдаватись до хитрощів, щоб кругле обличчя не виглядало як повний місяць, а загострене не перетворилось на перевернутий конус.

  ...

Зачіски для подовженого обличчя

 • Ці стрижки приховують невеликі недоліки

  Зачіски для подовженого обличчя

  Ці стрижки приховують невеликі недоліки
  ...

  Ідеальні обличчя мають одну спільну рису – вони нецікаві. Тим не менше, майже у кожного є невеликі недоліки, які хочеться приховати. Просто одягніть на них плащ-невидимку.

  ...

Кінський хвіст

 • Приберіть волосся з обличчя

  Кінський хвіст

  Приберіть волосся з обличчя
  ...

  Закрутіть волосся над лобом, укладіть назад або приберіть по боках. Потім закріпіть його за допомогою невидимки або гарної шпильки. Це все, що вам потрібно зробити, щоб приєднатись до нового тренду. Ви впевнені, що хочете саме цього? Тоді ознайомтесь з вісьмома зачісками для довгого волосся.

  ...
 • Кінський хвіст повертається

  Кінський хвіст

  Кінський хвіст повертається
  ...

  Із поверненням! «Кінський хвіст» повертається. Сьогодні ця зачіска як ніколи різноманітна та цікава. Ми надамо вам поради та рекомендації щодо правильного стилю та аксесуарів, за допомогою яких ця модна зачіска набуде нового життя.

  ...

Корисні поради

 • Поради по догляду за волоссям в холодну пору року

  Корисні поради

  Поради по догляду за волоссям в холодну пору року
  ...

  З приходом зими з’являються і такі проблеми, як: електризація волосся, сухість шкіри голови та неможливість зробити бажану укладку через необхідність носіння теплих шапок.

  ...
 • Один фен – багато функцій!

  Корисні поради

  Один фен – багато функцій!
  ...

  Гаряче повітря – і готово? Сучасні жінки більше не укладають волосся у такий спосіб! Сьогодні виробники пропонують широкий вибір фенів, котрі дбають про волосся. Додайте до цього необхідні навички стиліста – і ваша зачіска буде такою, якою ви завжди хотіли її бачити.

  ...
 • Об'ємне волосся: проект створення

  Корисні поради

  Об'ємне волосся: проект створення
  ...

  Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим.

  ...
Завантажити ще

Коротке волосся

 • Коротка стрижка Хайден Панотьє

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Хайден Панотьє
  ...

  Американська актриса Хайден Панотьє демонструє, як чудово може виглядати коротке волосся. Їй подобається зачісувати назад свій боб довжиною до підборіддя. Це надає їй гламурного вечірнього вигляду.

  ...
 • Коротка стрижка Емми Уотсон

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Емми Уотсон
  ...

  Емма Уотсон обрала майже класичну чоловічу стрижку, за тим виключенням, що верхнє волосся більш довге та дуже проріджене з м‘яким чубком. Ці деталі роблять його дуже слухняним для укладки, а зачіска виглядає більш жіночною, ніж класична стрижка з дуже коротким верхнім волоссям.

  ...
 • Коротка стрижка Ешлі Сімпсон

  Коротке волосся

  Коротка стрижка Ешлі Сімпсон
  ...

  Співачка та актриса Ешлі Сімпсон попрощалась зі своєю довгою гривою і тепер виглядає дуже привабливо зі своєю блондинистою нерівномірно ступінчастою стрижкою у стилі міні-боб. Довга частина з одного боку значно проріджена. Такий стиль зачіски важливо регулярно підстригати кожні 4-5 тижнів. Інакше вона матиме неохайний вигляд.

  ...
Завантажити ще

Кучеряве волосся від природи

 • Класичні зачіски: Довге хвилясте волосся

  Кучеряве волосся від природи

  Класичні зачіски: Довге хвилясте волосся
  ...

  М’які хвилі, які вільно спадають, виглядають стильно та дуже жіночно. Якщо у вас хвилясте волосся від природи, під час сушки феном використовуйте дифузор. Це не дозволить волоссю занадто розкуйовджуватись.

  ...

Пудра для об'єму волосся

 • Створення об’єму для вашого волосся

  Пудра для об'єму волосся

  Створення об’єму для вашого волосся
  ...

  Часом зачіски, представлені на подіумах, виглядають дещо перебільшеними. У повсякденному житті ми зазвичай задовольняємось трохи меншою пружністю та об’ємом. Візьміть щітку, приготуйте фен та зробіть це за мить!

  ...

Світле волосся

 • Світле волосся – модний тренд

  Світле волосся

  Світле волосся – модний тренд
  ...

  Цього року дизайнери та стилісти фарбують і висвітлюють волосся, як їм заманеться. Тож відважні жінки мають безліч можливостей для експериментів з новими образами.

  ...

Спортивні зачіски

 • Зачіски для спортсменів

  Спортивні зачіски

  Зачіски для спортсменів
  ...

  Ніхто не переможе в конкурсі зачісок дорогою у спортзал або на спортивну арену. Але ми завжди хочемо почуватись невимушено. Ми покажемо вам зачіски, які зберігають форму навіть під час найактивнішої діяльності, залишаючись при цьому надзвичайними.

  ...

Тенденції зачісок для жінок

 • Магія нарощування волосся

  Тенденції зачісок для жінок

  Магія нарощування волосся
  ...

  Чи завжди нарощення волосся потребує часу, грошей і гарного перукаря? На це питання є кілька відповідей. Професіонали можуть використовувати складні техніки. Тим не менше, завдяки деяким прийомам із значно меншими витратами часу та грошей ви можете отримати такі ж результати вдома. Секрет – шиньйони.

  ...
 • Весна розпускає квіти у вашому волоссі

  Тенденції зачісок для жінок

  Весна розпускає квіти у вашому волоссі
  ...

  До побачення, зимо – вітаємо, тебе, весно! Зірки зустрічають новий сезон з квітками у волоссі. Ми надамо вам найкращі поради з укладки для створення квіткового образу та розповімо вам, де знайти найкрасивіші квіти.

  ...
 • Класичні зачіски: 7. Шиньйон

  Тенденції зачісок для жінок

  Класичні зачіски: 7. Шиньйон
  ...

  Шиньйон – одна з найкрасивіших високих зачісок. Наразі шиньйони повертаються у моду. Шиньйон, зроблений на потилиці, виглядає благородно. Трохи начесаний шиньйон на маківці створює молодіжний і сучасний образ.

  ...
Завантажити ще

Укладка волосся з допомогою фену

 • Швидка та легка укладка

  Укладка волосся з допомогою фену

  Швидка та легка укладка
  ...

  Ми завжди поспішаємо. Але волосся у будь-якому випадку має виглядати чудово. Ось п’ять найкорисніших наших підказок для створення надзвичайної зачіски.

  ...

Чоловічі зачіски

 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...

Чубок

 • Заокруглені чубки

  Чубок

  Заокруглені чубки
  ...
 • Довгі чубки

  Чубок

  Довгі чубки
  ...
 • Чубки у стилі ретро

  Чубок

  Чубки у стилі ретро
  ...
Завантажити ще