Стайлінг

Вечірні зачіски

 • Вечірні зачіски для короткого волосся

  Стайлінг

  Вечірні зачіски для короткого волосся
  ...

  Краще менше, але краще! Це стосується і зачісок. Нижче ви побачите гламурні короткі вечірні стрижки. Вони доводять, що короткі зачіски можуть бути такими ж різноманітними, як і зачіски для довгого волосся.

  ...

Віск для укладання волосся

 • Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

  Стайлінг

  Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше
  ...

  Як зорієнтуватись серед безлічі засобів для укладки, які ледве не щодня з’являються на ринку? Віддаєте перевагу лаку для волосся, гелю або воску, лосьйону, тоніку чи піни? Як правильно всім цим багатством користуватися? Ми знаємо відповіді на ці питання.

  ...

Гель для волосся

 • Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю

  Стайлінг

  Три класні зачіски для чоловіків за допомогою гелю
  ...

  Прості чоловічі зачіски з використанням гелю зараз в тренді. Ми покажемо, як використовувати гель для образів, що не потребують зайвих зусиль.

  ...
 • Гель для волосся та інші засоби для укладки

  Стайлінг

  Гель для волосся та інші засоби для укладки
  ...

  Ви, напевне, пам’ятаєте 1980-ті, Дона Джонсона, серіал «Поліція Майамі: відділ моралі» та засукані рукава. Забудьте про ці стереотипи. Гель для волосся повернувся задовго до Карла-Теодора цу Ґутенберґа. І дизайнери доводять це на показах.

  ...

Корисні поради

 • Дивовижні факти про волосся

  Стайлінг

  Дивовижні факти про волосся
  ...

  У кого волосся густіше? Який колір фарби для волосся є лідером продажів? Який зиск можна отримати, продавши пучок волосся зірки? Ми розповімо вам цікаві та кумедні факти про волосся.

  ...
 • Правильне використання лаку для волосся

  Стайлінг

  Правильне використання лаку для волосся
  ...

  Лак для волосся фіксує зачіску, а також надає більше об’єму. Він також захищає волосся від небажаної вологості. Лак – беззаперечний лідер серед засобів для укладки. Проте, чи знаєте ви, як правильно ним користуватися? Ми маємо для вас кілька корисних порад.

  ...
 • Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

  Стайлінг

  Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!
  ...

  Мисліть ширше! Не хвилюйтеся за свою зачіску – волосся на задній частині голови повинно мати великий об’єм. Але як його начесати, не перетворивши на чудернацьке гніздо? Ось п’ять підказок, як допоможуть вам створити об’ємну стильну зачіску.

  ...
Завантажити ще

Тенденції зачісок для жінок

 • Ідеальний проділ посередині чи зигзагоподібний проділ?

  Стайлінг

  Ідеальний проділ посередині чи зигзагоподібний проділ?
  ...

  Більшість з нас є рабами звички, коли справа доходить до проділів. Колись розділене зліва, волосся у подальшому завжди розділяється зліва. Наберіться сміливості, щоб змінитись та спробувати зробити проділ з іншого боку! Розділення волосся посередині або у зигзагоподібний спосіб – гарні альтернативи. Нижче ми розкажемо вам, як зробити стильний проділ.

  ...

Чоловічі зачіски

 • Чоловічі укладки

  Чоловічі зачіски

  Чоловічі укладки
  ...

  Як і жінки, чоловіки піклуються про свої зачіски. Тим не менше, навіть ті з них, котрі можна побачити в офісах або клубах, часто вимагають поради професіоналів. Наступні правила з укладки допоможуть вам уникнути проблем.

  ...

Тенденції зачісок для жінок

 • Перехідні стрижки

  Стайлінг

  Перехідні стрижки
  ...

  Перехід від короткого до довгого волосся вимагає терпіння, але цей процес не повинен бути нудним. Декілька порад зі стилю та красиві аксесуари додадуть привабливості вашій зачісці під час переходу. До вашої уваги – п’ять ідей для п’яти зачісок.

  ...
 • Зачіски для ділових жінок

  Стайлінг

  Зачіски для ділових жінок
  ...

  Боб, пучки та хвости є основою вишуканих зачісок, які мають безліч варіантів укладки. Куди б не завела вас уява, ці зачіски є жіночними та елегантними. Також вони справляють враження цілісності та компетентності. Ми розповімо вам, які зачіски допоможуть вам долучитись до бізнес-класу.

  ...