Skip to Content

Прощавай, нерівний колір!

Ви мали намір освіжити колір волосся,  скориставшись засобом для тонування, або вирішили радикально змінити свій імідж за допомогою стійкої фарби. А натомість отримали різнокольорові плямисті прядки.  Знайома ситуація? Тоді, можливо, вас зацікавлять поради експертів з уникнення подібних ситуацій.

Волосся може набути нерівномірного кольору з кількох причин. Ви могли неправильно нанести засіб для фарбування,  залишки кольорових пігментів у волоссі могли вплинути на його колір, на волоссі залишились засоби для укладки або воно має нерівну структуру. Якою б не була причина, наше завдання – вирівняти колір волосся.

Відважитись змінити колір волосся

Перш ніж розпочати фарбування волосся,  слід вимити його спеціальним шампунем-пілінгом.  Потім підживіть його засобом для відновлення, який усуне можливі структурні пошкодження. Для нового фарбування користуйтесь тим самим засобом, що й до цього. Якщо ви обрали більш темний відтінок, слід скоротити час впливу фарби на волосся, щоб поступово вирівняти кольорові відмінності.

Темний бік фарбування

Що відбувається, коли волосся, яке регулярно фарбується, щоразу стає темнішим? У випадку з інтенсивними або стійкими фарбами слід спершу нанести фарбу на частину волосся, що відросла, і лише потім – у кілька останніх хвилин процедури – на всю довжину волосся. Засоби для тонування потрібно змити перед черговим нанесенням фарби - це запобігає накопиченню кольорових пігментів по всій довжині волосся.

До речі, кінчики довгого волосся, як правило, більш пористі, тому  поглинають більшу кількість пігментів. Тому спочатку наносіть фарбу на волосся, що відросло біля коренів, а потім, в останні кілька хвилин, – по всій його довжині. Крім того, кінчики волосся потребують постійного інтенсивного відновлення. Воно необхідне для рівномірного фарбування. 

Вихід – коротка зачіска

Зрозуміло, що це радикальне рішення – лише для найскладніших випадків. Воно ефективне, якщо кінчики увібрали більше пігменту, ніж решта волосся. Таке часто трапляється, якщо кінчики волосся посічені та пористі. Якщо їх обстригти, волосся буде більш здоровим, а фарбування –  рівномірним.

Останній засіб

Усе це надто обтяжливо для вас?  Візит до стиліста позбавить вас від подальших турбот з волоссям. Якщо у вас є сумніви щодо результатів фарбування, стиліст може зробити мелірування,  яке відволіче увагу від нерівномірного кольору.

Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...