Літній «пляжний блонд» для кожного

Місяць сонця і солоної води створюють дуже живописний «пляжний блонд» – колір з ефектом вигорілого волосся. Якщо такого місяця у ваших планах немає, але ви все одно хочете приєднатись до цього модного тренду, нижче ви знайдете всі необхідні для цього поради та методи.

Сонце та солона вода однаково впливають на волосся будь-якого кольору – темне, каштанове, світло-русяве чи світле. Залежно від його кольору, стану та структури сонце та морська вода роблять волосся світлішим або взагалі знебарвлюють його. Але не лише сонце та вода допоможуть вам отримати сонячний колір волосся. Дізнайтесь, як створити своєму волоссю розкішний літній вигляд.

Висвітлення: ефект вигорілого на сонці волосся для брюнеток

Магію «пляжного блонду» створює депігментація. Ультрафіолетові промені сонця руйнують кольорові пігменти волосся, а солона вода підсилює цей ефект. Висвітлення імітує цей літній вплив сонця і води. У домашніх умовах темно-каштанове та чорне волосся можна висвітлити на 2-3 відтінки. Світло-каштанове та каштанове – до 8. Дотримуйтесь рекомендованого часу нанесення, щоб уникнути неприємних сюрпризів.  

«Пляжний блонд»: висвітлені прядки для світло-каштанового та русявого волосся

Сонце створює на нашому волоссі чарівні світлі прядки. Мелірування – чудовий вихід для власниць світло-каштанового та русявого волосся, які хочуть «упіймати» сонце до свого волосся, але при цьому не бажають його висвітлювати. Придбайте комплект для мелірування у домашніх умовах. За допомогою щітки чи аплікатора нанесіть  засіб на прядки. У залежності від продукту та кольору вашого волосся, вони стануть світлішими до 6 відтінків.

«Пляжний блонд»: спрей з ефектом вигорілого на сонці волосся для блондинок

Вам пощастило і ви – натуральна блондинка? Якщо це так, ви лише за крок від омріяного вами «пляжного блонду». Досягти його вам допоможе спрей с ефектом вигорілого на сонці волосся (спрей для висвітлення). Нанесіть спрей або рідину на кілька прядок або на все волосся. З кожним використанням волосся світлішатиме на чверть тону.  

«Пляжний блонд»: пастельні відблиски світла у вашому волоссі

«Пастельний» – саме це магічне слово надасть вашому волоссю модного «пляжного блонду». Яскраве світле волосся і ледь помітні пастельні відтінки утворюють вражаюче поєднання. Досягти його можна за допомогою фарбування, після якого ваше волосся відбиватиме світло в пастельних тонах (пастельне світло). Цей ефект виглядає особливо вражаюче на світлому та світло-русявому волоссі.       

Посилання:

«Пляжний блонд» - подивитися і посміхнутись: 

 >> like fun in the glass

Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...