Догляд за фарбованим каштановим волоссям – мистецтво елегантності

Світле й руде волосся одразу привертають увагу. Але щоб ваше каштанове волосся назавжди стало об’єктом цікавості оточуючих, почніть з догляду, який зробить його здоровим і блискучим.

Каштанове волосся: забагато блиску не буває.

Каштанове волосся, як і будь-яка витончена річ, не одразу розкриває всю свою  привабливість. Для цього потрібен час і більш уважний погляд. Серед усіх кольорів волосся каштановий має найбільше кольорових пігментів. Доглянуте натуральне або майстерно пофарбоване каштанове волосся – справжнє свято для очей. Проте, щоб добре виглядати, слід забезпечити його необхідними компонентами й речовинами.

Догляд за каштановим волоссям: як зберегти його блиск і насиченість кольору

Захист від ультрафіолету для брюнеток майже так само важливий, як для блондинок. Природні темні пігменти волосся перетворюють промені сонця на тепло, під впливом якого колір волосся може втратити насиченість і глибину. Для фарбованого каштанового волосся захист від ультрафіолетового проміння є особливо важливим: під дією УФ-проміння штучні кольорові пігменти тьмяніють швидше, ніж природні. До того ж, тривалий вплив такого проміння пошкоджує структуру волосся.

Після фарбування каштанового волосся за ним необхідно доглядати за допомогою спеціальних засобів для фарбованого волосся. Вони водночас піклуються про збереження кольору та надають волоссю блиск. Щоб додати блиску каштановому волоссю і зробити його колір більш насиченим, крім спеціальних шампунів і кондиціонерів ви можете користуватися засобами, що не змиваються, наприклад, спреями.

Вода із вмістом хлору або міді може спричинити появу зеленуватого відтінку на світлому каштановому волоссі. Більшість блондинок знають, як його позбутись: прополоскати волосся водою з розчиненим у ній лимонним соком або кількома таблетками аспірину.

Каштановий колір зазвичай втрачає свій блиск між фарбуваннями. Щоб уникнути цього, можна користуватись кремом для тонування, що не містить аміаку.  Він легко змивається, не змінюючи, але лише підкреслюючи колір волосся, надає йому глибину й теплий блиск.

Природні олії, наприклад оливи, арагану чи кісточок абрикосу, допомагають захистити й відновити волосся. Для брюнеток використання цих олій – ідеальний шлях до доглянутого й блискучого волосся.  Найкращих результатів ви досягнете, якщо користуватиметесь цими природними засобами регулярно.

Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...