Колір волосся в сезоні осінь/зима 2016/2017

Ми провели ретельне дослідження, щоб допомогти вам обрати наймодніший колір волосся у сезоні осінь / зима. Отже, наймодніші кольори - мідно-червоний і платиновий блонд з пастельними акцентами. Давайте подивимося на фотографії тих, хто першим вибрав нові яскраві кольори.

Секрет розкрито. Модні кольори волосся в сезоні осінь / зима 2016/2017 - легкі, цікаві та багатогранні. Відповідно до переможнього мінімалізму, кольори майбутнього сезону роблять акцент на простоту. В моді прості і природні зачіски та укладки, а такі кольори як платиновий блонд і мідно-червоний вносять яскраву нотку в модні тенденції.

Колір волосся сезону осінь / зима 2016/2017: платиновий блонд

За останній час жінки періодично вибирають в якості улюбленого кольору платиновий блонд. Але колір волосся ніколи не домінував. У новому сезоні все зміниться. Колір волосся ельфів став незвично популярним! Сріблясте сяйво платинового блонду завжди підніме настрій в похмурий осінній день. Блиск і гламурність самого сяючого світлого кольору такі ж світлі, як сніжний день.

Відома телезірка Кім Кардашьян активно підтримала нову тенденцію в фарбуванні волосся. Вона кардинально змінила свій природний чорний колір волосся на дуже світлий блонд, і це відразу привернуло увагу засобів масової інформації. Молода жінка спокійно поставилася до всіх коментарів. Кім відчуває себе дуже впевнено з новим кольором волосся, в модному чорно-білому вбранні і з макіяжем в стриманих тонах.

Порада: Зачіски з чіткімі лініямі підсілюють мінімалістській характер дуже світлого волосся.

Колір волосся сезону осінь / зима 2016/2017: пастельні акценти

Пастельні акценти також залишаються в моді в сезоні осінь / зима. Ніжні пастельні акценти особливо помітні та привабливі на дуже світлому волоссі. Колір лаванди і рожевий є улюбленими відтінками для платинових блондинок. Ці кольори зігрівають своїм світлом навіть найхолодніший зимовий день. Світле волосся з пастельними акцентами виглядає ефектніше в найпростішій зачісці. Колір і стиль вбрання та макіяжу також повинні бути стриманими.

Порада: Проста коса гарно проявляє кольорові акценти в світлому волоссі.

Колір волосся сезону осінь / зима 2016/2017: мідно-червоний

Руде волосся зустрічається не дуже часто. Але цієї осені та взимку ми будемо часто зустрічати красиве мідно-червоне волосся. Теплі мідні відтінки особливо радують в холодну осінь і зиму. Рудий колір відповідає духу, чуттєвості і твердості модного стилю 70-х. Зачіски та модні тенденції цього періоду залишаються з нами на весь рік.

Порада: Руде волосся можна укласти в будь-яку зачіску: від вільних кучерів до акуратної стрижки каскад. Гладкі мідні волосся з акуратним проділом найкраще представляють ретро-стиль 70-х років.

Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...