Колір волосся як антивікова стратегія: новий стиль краще за хірургію

Можливо, вам уже не 30, але виглядати молодо й енергійно варто у будь-якому віці. Допомогти цьому може м'яке висвітлення волосся 

Світле волосся завжди асоціюється з молодістю. З плином часу воно стає темнішим. Але світле волосся – не джерело молодості й повернути її нам не в змозі.

Щоб новий колір волосся надавав нам молодшого вигляду, він повинен виглядати природно. Як блискучі білі зуби виглядають несправжніми у 70 років, так само з віком втрачає свою магію платиновий блонд. Уникати контрастів – головний принцип антивікової стратегії. Чорне волосся і модна коротка зачіска, можливо, пасували б вам у 20. Але існує своєрідна магічна межа, за якою це вже не діє. Личити нам – ось єдиний справжній спосіб, яким новий колір волосся може надати нам молодшого вигляду.

Молоді кольори волосся: як їх отримати

 • Якщо ви обираєте між двома світлими відтінками – завжди обирайте більш світлий (якщо колір вашого волосся не блонд). Більш світлі кольори волосся пасуватимуть вам краще за  темні.
 • Відтінки попелястого блонду творять дива омолодження: маскують рудувате забарвлення, пом'якшують риси обличчя і добре поєднуються з першою сивиною.
 • Стрижка також має бути відповідною. Краще дозволити волоссю вільно спадати, а деяким прядкам потрапляти на обличчя. Це справляє враження жвавості  та більше пасує до обличчя, ніж коротко стрижене чи зібране волосся.
 • Використовуйте бальзами, муси, пінку та спреї для еластичності, щоб зберігати м'якість і природні властивості волосся неушкодженими.

Молодий колір волосся: стережіться пасток

 • Фарбування у рудий колір з метою приховати сивину має три недоліки, про які не слід забувати. По-перше, обличчя відбиває рудий колір, підкреслюючи тим самим блідість шкіри та почервоніння. По-друге, цей колір недостатньо добре зафарбовує сивину. Для того, щоб цілком приховати сиве волосся, фарба має бути дуже інтенсивною. По-третє, рудий колір волосся не дуже поширений і привертає до себе увагу як спроба виглядати більш молодою.
 • Чорне волосся підкреслює кожну деталь блідого обличчя і робить помітною щонайменшу зморшку.  

 

 • Яскраві блакитні пасма або інші помітні деталі – ознаки  грайливої і сміливої особи. Проте, вони нікого не роблять молодшими, а лише демонструють бажання здаватися такими. На подібний сміливий індивідуалізм відважиться не кожен.
Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf

  Світле волосся

  Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf
  ...

  Хочете урізноманітнити зовнішній вигляд та стати платиновою блондинкою? Ознайомтеся з нашими головними порадами, щоб переконатися, що знебарвлення волосся не закінчиться катастрофою!

  ...