Що робити з першим сивим волоссям?

Як кажуть, на місці однієї вирваної сивої волосини з’являється  сім нових. Ми не радимо вам перевіряти правильність цього твердження. Краще звернутись до сучасних методів фарбування, які допоможуть вам легко позбутись сивого волосся.

Час, коли організм припиняє виробляти пігменти для волосся, визначається генетичними факторами. Деякі люди виявляють у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші зберігають його природний колір до старості.

Вчені вже багато років наполегливо намагаються з'ясувати, чому сивіє волосся і яку роль у цьому процесі відіграють стреси. У деяких випадках прискорити старіння людського волосся можуть хвороби або ліки.

Якщо правильно вибрати засіб для фарбування, перше сиве волосся може стати останнім.

Кілька сивих волосин можуть досить природно виглядати на попелястій блондинці.  Брюнеткам, навпаки, слід уникати їх. Сивина впадає в очі більше, якщо вона з'являється цілими пасмами. Ми навчимо вас мистецтву захисту від сивого волосся.

Сім порад: як позбутись першого сивого волосся

 • Блондинкам не слід перейматися появою першої сивини, тому що на світлому волоссі вона ледь помітна. Доки її не буде досить багато, з нею прекрасно впораються мелірування і тонування.
 • Для власниць світлого волосся найкраще підійде мелірування у кілька різних відтінків. Це допоможе приховати можливий жовтий відтінок, а також зробить непомітними корені волосся, що відросли. Використання цього методу робить непотрібним часте фарбування.
 • Засоби для відновлення пігментації допомагають відновити природний колір власницям не дуже світлого й темного волосся. Вони містять аналоги природних пігментів, котрі проникають до структури волосся і відновлюють його природний колір. На жаль, засоби для відновлення пігментації не підходять для світлого, рудого й чорного волосся.
 • Напівстійке фарбування допомагає приховати до 50% сивини. Слід мати на увазі, що сиве волосся поглинає більше штучних пігментів, ніж звичайне. Щоб отримати світло-каштановий колір, вам доведеться пофарбуватися у темну блондинку. Але шампунь швидко знищує результати такого тонування. Регулярне використання напівстійкого фарбування може зробити колір волосся більш темним.
 • Цілком сиве волосся ми рекомендуємо фарбувати у колір, який лише на тон світліший від вашого натурального кольору. Це сприятиме гармонійності зовнішнього вигляду, а також дозволить уникнути помітної різниці у кольорі волосся і коренів.
 • Ми рекомендуємо використовувати нові засоби у формі піни, які не містять аміаку. Фарбування ними пройде легко й швидко. Ефективно користуватися ними зможуть навіть початківці.                                                                                                                                                  
 • Шампуні та кондиціонери для фарбованих або платинових блондинок надають волоссю блиск і запобігають появі жовтого відтінку.
Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...