Сивину можна пофарбувати в різні кольори й відтінки: платиновий блонд, каштановий, кольори осені – все, що спаде вам на думку. Проте, що робити, якщо ви вирішили повернутись до натуральної сивини? Що ретельніше ви сплануєте таке «повернення», то легше буде відмовитись від фарбування.
Більшість жінок спокійно ставляться до появи першої сивини. Вони лише починають користуватися фарбами для волосся. Наприклад, змінюють каштановий колір волосся на світло-каштановий, на фоні якого сивину не так помітно. Але з часом це вже не спрацьовує – сивини з’являється дедалі більше, вона стає все помітнішою між фарбуваннями. Доводиться визнати факт: природний колір мого волосся не каштановий, а сивий.
Сиві корені добре помітні навіть у світло-каштановому волоссі, тому з часом доводиться фарбувати їх частіше. Колір волосся – не єдина ознака впливу часу: змінюється обличчя, стан зубів. І якось може виявитись, що каштановий більше не личить вам. Якщо вам знайомі ці спостереження, можливо, гарною альтернативою є нова стрижка та сяюче сиве волосся. Часто такий образ виявляється більш гармонійним і сучасним. Тому ми радимо вам замислитись над можливістю такого перетворення. Якщо ви наважитесь спробувати повернутися до сивого волосся, техніка такого переходу буде визначатись особливостями вашого волосся і методами фарбування, якими ви користувались до цього.
- Чим темніший колір ви мали раніше, тим більш складним буде перехід до натуральної сивини. Разом зі стилістом ви можете знайти якісь перехідні, тимчасові рішення. Наприклад, це можуть бути перехідний відтінок, мелірування або навіть коротша стрижка.
- Чим довшим є ваше волосся, тим ретельніше ви маєте планувати перехід до сивого чи білого волосся. Часом на це витрачається кілька років. Можна спробувати поступове фарбування у дедалі більш світлі тони.
- Чим менше штучних рудих пігментів ви використовували, перш ніж перейти до сивини, тим легше це буде зробити. Перехід від світлої блондинки до сивого волосся відбудеться майже непомітно, особливо якщо в цей час додати кілька світлих прядок.
- Напівстійке фарбування також може спростити перехід до сивого волосся. Воно зафарбує як сивину, так і темні корені волосся. З часом пігментація зникне.
- Якщо ви готові до радикальної зміни образу, краще оберіть коротку зачіску. Перед стрижкою якомога довше уникайте будь-якого фарбування. Волосся відростає на 1-1,5 см щомісяця. Отже, через 3 місяці у вас буде повністю сива коротка зачіска та новий імідж.
- Сучасна стрижка, вдало підібраний макіяж, чітко окреслені брови – і з новою стильною зачіскою ви виглядатимете енергійно й привабливо.