Повернення до натурального сивого волосся

Сивину можна пофарбувати в різні кольори й відтінки:  платиновий блонд, каштановий, кольори осені – все, що спаде вам на думку. Проте, що робити, якщо ви вирішили повернутись до натуральної сивини? Що ретельніше ви сплануєте таке «повернення», то легше буде відмовитись від фарбування. 

Більшість жінок спокійно ставляться до появи першої сивини. Вони лише починають користуватися фарбами для волосся. Наприклад, змінюють каштановий колір волосся на світло-каштановий, на фоні якого сивину не так помітно. Але з часом це вже не спрацьовує – сивини  з’являється дедалі більше, вона стає все помітнішою між фарбуваннями. Доводиться визнати факт: природний колір мого волосся не каштановий, а сивий. 

Сиві корені добре помітні навіть у світло-каштановому волоссі, тому з часом доводиться фарбувати їх частіше.  Колір волосся – не єдина ознака впливу часу: змінюється обличчя, стан зубів.  І якось може виявитись, що каштановий більше не личить вам. Якщо вам знайомі ці спостереження, можливо, гарною альтернативою є нова стрижка та сяюче сиве волосся. Часто такий образ виявляється більш гармонійним і сучасним. Тому ми радимо вам замислитись над можливістю такого перетворення. Якщо ви наважитесь спробувати повернутися до сивого волосся, техніка такого переходу буде визначатись особливостями вашого волосся і методами фарбування, якими ви користувались до цього.

Шість кроків правильного висвітлення сивого волосся:

 1. Чим темніший колір ви мали раніше, тим більш складним буде перехід до натуральної сивини. Разом зі стилістом ви можете знайти якісь перехідні, тимчасові рішення. Наприклад, це можуть бути перехідний відтінок, мелірування або навіть коротша стрижка.
 2. Чим довшим є ваше волосся, тим ретельніше ви маєте планувати перехід до сивого чи білого волосся. Часом на це витрачається кілька років. Можна спробувати поступове фарбування у дедалі більш світлі тони.
 3. Чим менше штучних рудих пігментів ви використовували, перш ніж перейти до сивини,  тим легше це буде зробити. Перехід від світлої блондинки до сивого волосся відбудеться майже непомітно, особливо якщо в цей час додати кілька світлих прядок.
 4. Напівстійке фарбування також може спростити перехід до сивого волосся.  Воно зафарбує як сивину, так і темні корені волосся. З часом пігментація зникне.
 5.  Якщо ви готові до радикальної зміни образу, краще оберіть коротку зачіску. Перед стрижкою якомога довше уникайте будь-якого фарбування. Волосся відростає на 1-1,5 см щомісяця. Отже, через 3 місяці у вас буде повністю сива коротка зачіска та новий імідж.
 6. Сучасна стрижка, вдало підібраний макіяж, чітко окреслені брови – і з новою стильною зачіскою ви виглядатимете енергійно й привабливо.

Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf

  Світле волосся

  Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf
  ...

  Хочете урізноманітнити зовнішній вигляд та стати платиновою блондинкою? Ознайомтеся з нашими головними порадами, щоб переконатися, що знебарвлення волосся не закінчиться катастрофою!

  ...