Skip to Content

Повернення до натурального сивого волосся

Сивину можна пофарбувати в різні кольори й відтінки:  платиновий блонд, каштановий, кольори осені – все, що спаде вам на думку. Проте, що робити, якщо ви вирішили повернутись до натуральної сивини? Що ретельніше ви сплануєте таке «повернення», то легше буде відмовитись від фарбування. 

Більшість жінок спокійно ставляться до появи першої сивини. Вони лише починають користуватися фарбами для волосся. Наприклад, змінюють каштановий колір волосся на світло-каштановий, на фоні якого сивину не так помітно. Але з часом це вже не спрацьовує – сивини  з’являється дедалі більше, вона стає все помітнішою між фарбуваннями. Доводиться визнати факт: природний колір мого волосся не каштановий, а сивий. 

Сиві корені добре помітні навіть у світло-каштановому волоссі, тому з часом доводиться фарбувати їх частіше.  Колір волосся – не єдина ознака впливу часу: змінюється обличчя, стан зубів.  І якось може виявитись, що каштановий більше не личить вам. Якщо вам знайомі ці спостереження, можливо, гарною альтернативою є нова стрижка та сяюче сиве волосся. Часто такий образ виявляється більш гармонійним і сучасним. Тому ми радимо вам замислитись над можливістю такого перетворення. Якщо ви наважитесь спробувати повернутися до сивого волосся, техніка такого переходу буде визначатись особливостями вашого волосся і методами фарбування, якими ви користувались до цього.

Шість кроків правильного висвітлення сивого волосся:

 1. Чим темніший колір ви мали раніше, тим більш складним буде перехід до натуральної сивини. Разом зі стилістом ви можете знайти якісь перехідні, тимчасові рішення. Наприклад, це можуть бути перехідний відтінок, мелірування або навіть коротша стрижка.
 2. Чим довшим є ваше волосся, тим ретельніше ви маєте планувати перехід до сивого чи білого волосся. Часом на це витрачається кілька років. Можна спробувати поступове фарбування у дедалі більш світлі тони.
 3. Чим менше штучних рудих пігментів ви використовували, перш ніж перейти до сивини,  тим легше це буде зробити. Перехід від світлої блондинки до сивого волосся відбудеться майже непомітно, особливо якщо в цей час додати кілька світлих прядок.
 4. Напівстійке фарбування також може спростити перехід до сивого волосся.  Воно зафарбує як сивину, так і темні корені волосся. З часом пігментація зникне.
 5.  Якщо ви готові до радикальної зміни образу, краще оберіть коротку зачіску. Перед стрижкою якомога довше уникайте будь-якого фарбування. Волосся відростає на 1-1,5 см щомісяця. Отже, через 3 місяці у вас буде повністю сива коротка зачіска та новий імідж.
 6. Сучасна стрижка, вдало підібраний макіяж, чітко окреслені брови – і з новою стильною зачіскою ви виглядатимете енергійно й привабливо.

Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...