Руде волосся – це супермодно

Каштановий, морквяний, вишневий –  інші кольори волосся не привертають так багато уваги, як вони. Нічого дивного – у природі вони зустрічаються доволі рідко. Сьогодні дизайнери та стилісти взяли ці кольори на озброєння.

Руде волосся: його власниці не потрібна червона доріжка.
Ellen von Unwerth
Руде волосся: його власниці не потрібна червона доріжка.

Яскравий зразок нового тренду – актриса Христина Хендрікс. У телевізійному серіалі Mad Men вона зачаровує чоловіків своїми формами та рудим волоссям. Барбара Мейер демонструє, як руде волосся комбінується з майже непомітним макіяжем. Німецький дизайнер Вольфганг Джупс представив цю модель як частину бренду  Wunderkind у показах моди в Парижі.

Пристрасть до рудого волосся розбурхав тиждень високої моди в Нью-Йорку. Зак Позен, Анна Суі та Радарт  ще минулого року обрали для  своїх показів рудоволосих моделей, таких, як Алана Зіммер. Вони продемонстрували детально розроблені зачіски зі штучними рудими кольорами в комбінації зі  макіяжем «смокі айз», а також зухвало неохайні зачіски з натуральними відтінками рудого. Рудоволосі моделі мали стриманий макіяж, переважно обмежуючись  тушшю, що  підкреслює бездоганність рис їхніх облич. 

Помаранчевий, молодший брат рудого

Помаранчевий колір волосся переважав на весняно-літніх показах 2011 року.  Марк Якобз, Rag & Bone та Проенза Шоулер – це три царі моди, які намагаються встановити нову моду на цей колір. До цього часу дизайнери змагались, оперуючи новими кольорами для одягу, аксесуарів і помад.  Якщо ви слідкуєте за модою і захоплюютесь рудим волоссям – зверніть увагу на  легкі світлі відтінки рудого.

Перед тим, як ви вирішите обрати руде волосся, візьміть до уваги кілька фактів. У багатьох рудий колір волосся асоціюється з екстравагантністю,  ексцентричною поведінкою та сексуальністю. Руде волосся немов кричить «Дивись, ось я!» Тому будьте дуже уважними до свого одягу та макіяжу – ви завжди маєте бути готовими до підвищеної уваги оточуючих. Якщо ви зважились на таку зміну своєї зовнішності та стилю життя – ласкаво просимо до клубу рудоволосих.

Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...