Фарбуємо волосся: що для вас – «занадто»?

Технічно, брюнетки без особливих проблем можуть пофарбуватися у світло-русявий колір і назад. Проте, чи слід вдаватись до таких радикальних змін? Ми допоможемо вам знайти оптимальне рішення.

Експерти з фарбування волосся із захопленням обговорюють різноманітні тренди. Але всі вони – від Лос-Анджелесу до Лондону – сходяться на одному: існує палітра натуральних відтінків від 1 до 10, і не слід змінювати природний колір свого волосся більш ніж на два відтінки. З цим важко не погодитись, особливо коли ми бачимо платинову блондинку Анджеліну Джолі у фільмі «Житя чи щось таке», або темно-каштанове волосся у деяких ролях Гвінет Пелтроу. Звичайно, зірки завжди прекрасні, але було б краще, якби колір їхнього волосся був ближчим до натурального.

 У пошуках нового образу слід прислухатись до деяких порад.  Пам'ятайте, що стійке фарбування волосся – це надовго. Тому колір важливо обирати правильно.

Новий колір волосся: поради для тих, хто прагне змін

 • Якщо ви хочете пофарбувати волосся у більш темний колір,  скористайтесь спершу напівстійкою фарбою або засобом для тимчасового тонування. Якщо результат вам не сподобається, нанесіть спеціальний засіб для відновлення, а потім кілька разів ретельно промийте волосся. Активні інгредієнти засобу зв’яжуть пігменти фарби та значно пом'якшать результат фарбування.
 • Якщо ви плануєте пофарбуватись у блондинку, чому б спочатку не спробувати світлу перуку? Також можна створити на комп’ютері цифрове зображення, яке допоможе вам уявити свій майбутній образ.  
 • Дуже коротка стрижка надає багато простору для експериментів. Якщо ви незадоволені результатом, можна одразу перефарбуватись. Якщо у вас коротка стрижка «піксі», вік вашого волосся не більший за 6 місяців. Тому воно легко переживе повторне фарбування та висвітлення.
 • Брюнетки, які вирішили стати блондинками, повинні пам’ятати, яке  враження справляє світле волосся. Легковажні золоті кучері, вигляд пісочно-русявої блондинки з хвилями платинових локонів – все це привертає увагу.  Але немає чого соромитись, якщо вам лестять натовпи прихильників, ви любите вечірки та завжди перебуваєте в гарному настрої. Головне – щоб перед цим ви не робили стійкого фарбування і не випрямляли волосся.  В іншому випадку фарбування вимагатиме професійної консультації.
 • Натуральні блондинки не стикаються з проблемами при фарбуванні у каштановий колір. У них є перевага: вони можуть використати мус для тонування і подивитись, як новий колір волосся вплине на їхнє життя.  Як правило, між фарбуваннями в домашніх умовах має пройти тиждень, під час якого волосся слід кілька разів помити шампунем.
 • Шатенкам, які знебарвили волосся, але хочуть повернути йому природний колір, слід звернутись по професійну допомогу. Передбачити, як пігменти фарби взаємодіятимуть з хімічно обробленим волоссям, дуже важко. Під наглядом професійного стиліста результати будуть більш передбачуваними.  
Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Каштанове волосся

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf

  Світле волосся

  Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf
  ...

  Хочете урізноманітнити зовнішній вигляд та стати платиновою блондинкою? Ознайомтеся з нашими головними порадами, щоб переконатися, що знебарвлення волосся не закінчиться катастрофою!

  ...