Мелірування у домашніх умовах – ціле мистецтво, але не проблема.

Різні види мелірування здатні надати вашому волоссю мінливого різнокольорового блиску та оживити ваш образ. Гра блискучого світла та тіней роблять волосся візуально більш об’ємним.  До того ж, ви можете зробити мелірування власними силами, не виходячи з дому. Ми допоможемо вам виконати цю процедуру бездоганно.

Меліровані прядки буквально освітлюють ваше волосся! У залежності від засобу, набори для мелірування у домашніх умовах можуть висвітлити прядки від «світлого блонду» до «середньої шатенки» максимум на шість відтінків. Різні техніки мелірування передбачають фарбування тонких, майже непомітних прядок, більш широких прядок, двокольорових ділянок і навіть широких кольорових блоків. Як правило, велика кількість тонких прядок виглядає більш природно, тоді як більш широкі – помітніші та ефектніші.  

Шапочка для мелірування: створюємо ефект природного кольору

Використання шапочки для мелірування дозволяє отримати ефект природного кольору волосся. Але такий спосіб – найскладніший:

 1. Надягніть шапочку на сухе розчесане волосся і закріпіть її зав’язками під підборіддям. Не ховайте довге волосся під шапочкою, нехай воно вільно звисає. Накрийте шию рушником.
 2. Тепер витягуйте прядки скрізь отвори в шапочці за допомогою гачка. Щоб прядок було не дуже багато,  робіть це через кожний другий-третій отвір. Дуже важливо тримати гачок майже горизонтально. Його голівка має дивитись угору. 
 3. Розчешіть прядки перед тим, як нанести на них суміш для фарбування. Час витримки фарби на волоссі залежить від бажаного ефекту. Інструкція з фарбування і таблиця кольорів допоможуть вам правильно його визначити.
 4. Коли час вийде, змийте фарбу, не знімаючи шапочки. Після цього її можна буде позбутися. Просто та безболісно зробити це допоможе шампунь, попередньо нанесений на пофарбовані прядки. Далі слід помити волосся і нанести на нього трихвилинну маску-кондиціонер. Ретельно ополосніть волосся і зробіть звичайну укладку.

Створюємо відблиски за допомогою щітки для мелірування

За допомогою щітки для мелірування ви можете надати волоссю новий відтінок. Створіть свій власний образ за допомогою кількох точних штрихів, або навпаки – висвітливши великі ділянки волосся чи обравши окремі зони для фарбування (наприклад, чубок).

Як це робиться:

 1. Ретельно розчешіть волосся і зробіть ваш звичайний проділ.
 2. Підготуйте суміш і нанесіть її на вибрані прядки за допомогою кисті. Краще при цьому відділяти прядки від волосся. Не допускайте потрапляння суміші на шкіру голови. Ми радимо не зафарбовувати волосся біля коренів (залишіть близько 5 міліметрів). Це зробить перехід від пофарбованого волосся до коренів, що відростають, більш природним.   
 3. Мелірування волосся на потилиці слід робити за допомогою двох дзеркал, а краще – подруги. Час нанесення фарби залежить від натурального кольору вашого волосся та бажаного ступеню висвітлення. 
 4. Після того, як час вийде, ретельно ополосніть волосся і вимийте його м’яким шампунем. На кілька хвилин нанесіть бальзам, і знову ополосніть волосся.

Розчіска для мелірування: швидкий відтіноклегко і швидко.

Розчіска для мелірування, що закріплена на флаконі з аплікатором, дозволяє наносити більш широкі, потрійні мазки фарби. Використовуючи аплікатор без розчіски, можна створювати кольорові блоки чи фарбувати широкі прядки.

 1. Зробіть зигзагоподібний проділ, щоб створити повсякденний вигляд. Для початку попрактикуйтесь на аркуші паперу, щоб зрозуміти, з яким зусиллям слід тиснути на флакон.  
 2. Тримаючи аплікатор із сумішшю вертикально над головою, одним легким рухом проведіть ним по прядці волосся у напрямку від коренів до кінчиків, натискаючи при цьому на флакон із зусиллям, яке ви визначили раніше. Час нанесення фарби дізнайтесь з інструкції.
 3. Ополосніть волосся, вимийте його шампунем, нанесіть бальзам, як описано в попередніх розділах.

Варто знати:

 • Після приготування слід негайно використати суміш та ніколи не користуватись нею вдруге. Гарні результати гарантують лише щойно приготовані суміші.
 • Переконайтеся, що у вас немає алергії на суміш. Усю інформацію щодо цього ви знайдете на упаковці та в інструкціях до засобів.
 • Поки фарба на волоссі, не користуйтеся плівкою або шапочками для душу. Це може призвести до пошкодження волосся, оскільки воно під ними нагріється, а луг, що міститься у фарбі, не матиме змоги випаруватись.   
 •  Перед меліруванням одягніть старий одяг і користуйтеся рукавичками. Суміш може залишити на одязі світлі плями, що не виводяться.
 • Уникайте вдихання часток освітлювального порошку під час змішування з рідиною-проявником.
 • Змивши фарбу, скористайтесь бальзамом, що до неї додається. Завдяки йому волосся після фарбування виглядатиме здоровим та гарним.
 • Не слід робити мелірування одразу після хімічної завивки. Дайте волоссю час на відновлення – щонайменше два тижні.
Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...