Найкращі поради з макіяжу для рудоволосих

Руде волосся будь-якого відтінку – мідного, червоного дерева або вишневого – виглядає дивовижно. Воно завжди додає до вашого образу легкий дух екстравагантності. Його власниці часто виглядають тендітними й загадковими створіннями. Але деякі з них – сама пристрасть, сила й упевненість. Щоб розкрити весь свій потенціал, руде волосся вимагає стриманого макіяжу.  Ми хочемо поділитись з вами деякими його таємницями. 

Як правило, у рудоволосих дуже світла шкіра. Немає ніякої потреби в тональному засобі, якщо природа нагородила вас бездоганною шкірою. Усе, що потрібно – легка тональна пудра. Для тих, хто хоче приховати легкі недоліки, підійдуть напівпрозорі тональні засоби.

Час від часу можна відкласти свої тональні креми та почати користуватись відповідними тональними засобами, які  пасують до світлого кольору вашого обличчя. Власницям рудого волосся вони надають вишуканого вигляду. 

Макіяж очей для рудоволосих

Час покінчити з багатьма правилами. Макіяж очей для рудоволосих більше не обмежується лише зеленим кольором. Звичайно, торфовий, оливковий та відтінок хакі досі підкреслюють особливу красу власниць рудого волосся, але тепер ви можете користуватись іншими кольорами. Наприклад, легкими відтінками золотого, мідного, світло-коричневого, кольору іржі, які гармонійно поєднуються з рудим волоссям. Якщо ви хочете створити особливо вишуканий образ,  додайте для контрасту бузкового, сливового, синьо-зеленого або бірюзового. Можна взагалі обійтись без тіней і створювати легкі акценти за допомогою олівця для повік.

Часто у власниць рудого волосся  світлі вії. Зробити очі більш виразними допоможе щедро нанесена на вії туш. Подовжити їх допоможе туш для подовження. Світла шкіра обличчя часто контрастує з чорним кольором туші - у таких випадках краще обрати коричнево-чорний колір. Не бійтесь макіяжу для очей «смокі айз» – він буде доречним для вечора та гармонійно поєднається з рудим волоссям, якщо  інша частина макіяжу – стримана й ледь помітна. Але слід уникати глибоких чорних відтінків, натомість надаючи перевагу золотим, коричневим чи сірим.

Макіяж брів для рудоволосих

Правильно акцентувати брови для рудоволосих дуже важливо. Слід уникати дуже темних кольорів, які на світлому обличчі створюють ефект маски. Краще користуватись олівцями для брів теплих коричнево-червоних відтінків. При цьому важливо не наносити твердих чітких ліній. Замість цього намалюйте кілька коротких смужок між волосинами брів. 

Рум’яна або рум’яна-пудра для рудоволосих

Власниці рудого волосся знають, що не слід користуватись рум’янами. Густий червоний колір на щоках виглядає не надто привабливо. Сьогодні, окрім червоного, рум’яна мають багато інших відтінків. Їхні природні кольори, наприклад, кораловий, абрикосовий або персиковий, надають щокам теплі тони й виглядають дуже вишукано. Рожеві рум’яна занадто нечіткі та тьмяні, тому рудоволосим слід уникати їх.

Макіяж губ для рудоволосих

Губні помади або губний блиск натуральних відтінків – кораловий, персиковий, абрикосовий та рожевий – виглядають чудово та невимушено. Ті власниці рудого волосся, які бажають додати до макіяжу ще один артистичний штрих, можуть зробити дещо до певної міри екстремальне: яскраві червоні губи на фоні помірного макіяжу виглядатимуть приголомшливо.  

Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...