Кращі поради з макіяжу для брюнеток

Каштанове волосся має безліч відтінків, наприклад, лісового горіху, карамелі або нуги. Хочете знати, який макіяж допоможе вам повною мірою продемонструвати всю красу каштанового волосся? Читайте наш короткий курс з макіяжу для брюнеток.

1. Ідеальний тональний засіб для брюнеток  

Каштанове волосся саме по собі має насичений відтінок, тому для створення ідеального образу потребує ідеально рівного кольору обличчя. Тому ваш тональний засіб має бути нанесений рівномірно, без ефекту маски на обличчі.   За допомогою сучасної косметики зробити це не складно. Завдяки сітчастим полімерам вона рівномірно та м’яко вкриває шкіру. Ви можете користуватися тональним засобом також для того, щоб приховати деякі вади шкіри. Тональні засоби з дуже легким рожевим відтінком  вирівнюють стомлений землистий колір обличчя; легкий жовтуватий відтінок приховає плями та почервоніння. Інакше кажучи, брюнеткам личать нейтральні бежеві відтінки.

2. Макіяж очей для брюнеток

Тіні для повік коричневого та сіруватого відтінків дуже личать брюнеткам. У них також може бути відтінок червоного чи жовтого, як, наприклад, у тінях кольору червоного дерева чи кави мокко. Але визначальним при виборі тіней є колір очей:

 • Брюнеткам із блакитними очима чудово пасуватимуть сірі або світло-фіолетові відтінки.
 • Колір зелених очей краще за все підкреслять тіні бежевих, жовтувато-бежевих чи зелених відтінків.
 • Сірі очі та каштанове волосся утворюють чудову комбінацію із тінями кольору хакі чи коричнево-рожевого відтінку.  

Майте на увазі: якщо ваші очі часто страждають від почервоніння, слід уникати тіней для повік червоного та пурпурного відтінків. За таких обставин краще користуватись коричневими або попелясто-сірими відтінками. Ні за яких умов не забувайте фарбувати брови. Це дуже важливо для гармонійного вигляду всього обличчя. Слід  вибрати коричневі відтінки з легким сіруватим забарвленням (у випадку, якщо у вас більш холодний  відтінок каштанового волосся) або середні теплі відтінки коричневого (якщо колір каштанового волосся має  рудуваті нотки).

3. Правильні акценти за допомогою рум’ян

Рум'яна не лише пожвавлюють обличчя, але й допомагають правильно розставити акценти. Брюнеткам дуже личать рожеві відтінки рум’ян. Ви також можете обрати рожеві тони з коричневими відтінками. Уникайте абрикосових і персикових рум’ян - вони роблять обличчя брюнеток сірим і млявим, а також старять його. Також слід бути обережними з рум’янами помаранчевих відтінків. Особливо це стосується тих, у кого не бездоганна шкіра обличчя. Помаранчеві рум'яна привертають зайву увагу до почервоніння або блідої шкіри. Проте, ви не помилитесь, якщо використаєте бронзатори,  які нададуть вашому обличчю сяяння або підкреслять деякі його риси. Лише одне застереження: користуйтесь бронзаторами дуже економно. Через їх надлишок обличчя виглядатиме надто сяючим, а його шкіра буде більш темною у порівнянні зі шкірою області шиї.

4. Брюнеткам можна експериментувати із кольором губ

Якщо хтось і може сміливо користуватися яскравою червоною помадою, то це – брюнетки.  Яскраво-червоний колір їм надзвичайно личить, але він не повинен бути холодним (тобто містити різкі прохолодні відтінки). Чудово брюнетки виглядають і тоді, коли їхні губи мають вишукані коричнево-рожеві та сливові відтінки.  Жінки, каштанове волосся яких має  червонуваті відтінки,  також можуть взяти на озброєння теракотовий або світло-коричневий колір помади. Однак брюнеткам слід уникати  світло-рожевих, особливо перламутрових. Рожеві кольори губної помади можуть змусити ваше прекрасне волосся виглядати тьмяним.

Схожі статті
 • Фарбування коренів

  Пофарбуй своє волосся

  Фарбування коренів
  ...

  Всім подобається світле волосся, але натуральних блондинок серед нас не так багато. Що робити з темним корінням, що відростає? Залишати його чи постійно підфарбовувати?

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Ризики та помилки

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Новий колір волосся: який саме?

  Який колір обрати?

  Новий колір волосся: який саме?
  ...

  Бажаєте додати кольорів своєму волоссю? Вибір у вас – безмежний. Здається, різноманітні кольори та відтінки для волосся полічити неможливо. Ми підкажемо, що вам слід знати при фарбуванні й тонуванні волосся, а також допоможемо знайти відтінок, який вам личитиме.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...
 • Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах

  Фарбування вдома

  Як фарбувати корені волосся: це легко в домашніх умовах
  ...

  Ваші корені починають світлішати, прийшов час знову їх фарбувати? Ми покажемо вам всі кроки для самостійного фарбування коренів.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf

  Світле волосся

  Платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли – Schwarzkopf
  ...

  Хочете урізноманітнити зовнішній вигляд та стати платиновою блондинкою? Ознайомтеся з нашими головними порадами, щоб переконатися, що знебарвлення волосся не закінчиться катастрофою!

  ...