Бездоганне фарбування у домашніх умовах
Готові до мідно-рудого? Бажаєте стати блондинкою чи надаєте перевагу каштановому кольору? Від платинової блондинки до чорного, як ніч, волосся – домашнє фарбування пропонує вам безліч варіантів. Ми поділимось з вами всіма його таємницями. Скористайтесь нашими порадами та рекомендаціями – і ви чудово впораєтесь із фарбуванням у домашніх умовах.
Стійке фарбування, на відміну від тонування, надає волоссю стійкий колір, який не зникає після кількох миттів голови шампунем. Процеси стійкого фарбування і тонування базуються на різних хімічних процесах. Під час фарбування перекис водню видаляє з волосся природні кольорові пігменти, які одразу ж замінюються новими штучними, що проникають до нього. За допомогою стійкого фарбування можна цілком зафарбувати навіть сиве волосся. Під час фарбування вам необхідно самостійно приготувати суміш, яка складається з двох компонентів (барвника та проявника).
Фарбування: широко крокувати чи просуватись поступово?
Ви постали перед вибором! Серед безлічі кольорів вам потрібно обрати саме той, який личитиме вам. Карамельний відтінок чи світло-каштановий? Як щодо рудуватого забарвлення? А може – попелястий? Яким би безмежним не був вибір, експерти радять обирати кольори, які не більше, ніж на два відтінки темніші або світліші за природний колір вашого волосся. Тоді колір виглядатиме більш натурально. Якщо з брюнетки ви раптом перетворитесь на світлу блондинку, колір ваших брів та очей, можливо, не відповідатиме новому образові.
Перш ніж надавати волоссю рудих, мідних або золотистих відтінків, візьміть до уваги колір вашого обличчя. Рудий не пасуватиме жовтій, оливковій або червонуватій шкірі. До мідних відтінків ідеально підходить рівний колір обличчя із блідо-рожевою шкірою. Також слід пам’ятати, що на фоні темних кольорів волосся світла шкіра виглядатиме більш блідою. Якщо волосся попелястого чи перлинного відтінку, жовтувата шкіра обличчя видаватиметься безбарвною і сірою. І навпаки: із золотистими та червонуватими відтінками шкіри, як у більшості європейок, перлинні відтінки волосся виглядатимуть чудово.
Фарбування волосся: строго за інструкцією
Під час фарбування волосся у домашніх умовах з ним навряд чи станеться щось погане. Але варто уважно прочитати інструкцію. Обов’язково дотримуйтесь рекомендованого часу фарбування. Це особливо важливо для блонд-відтінків та інтенсивного висвітлювання. Якщо змити фарбу передчасно, волосся може набути помаранчевого або легкого жовтуватого відтінку. Якщо перетримати на волоссі висвітлюючи фарбу, це його пошкодить.
Фарбування волосся у домашніх умовах – кілька порад і зауважень.
- Усе, що необхідно для фарбування, повинно знаходитись під рукою, в тому числі і годинник. Одягніть стару футболку та рукавички, які входять до комплекту.
- Перш ніж розпочати фарбування, проведіть невеликий тест на алергію. Як його зробити – ви дізнаєтесь з інструкції.
- Нанесіть фарбу відповідно до інструкції. Не забудьте перевірити, на сухе чи мокре волосся її слід наносити.
- Колір, що залишився з минулого фарбування, може вплинути на відтінок, що очікується.
- Обережно! Результати фарбування можуть здивувати вас, якщо у попередні 4 місяці ви користувалися хною або рослинними препаратами, що її містять. Це також стосується переходу зі штучних фарбників на натуральні.
- У випадку, якщо волосся набуло попелястого чи сіруватого кольору, скористайтесь бальзамом для тонування або відтіночним шампунем, щоб надати волоссю рудуватого чи золотистого відтінків.
- Хочете зробити хімічну завивку та пофарбувати волосся? Не робіть цього одночасно або через короткий проміжок часу! Дайте волоссю час на відновлення – тиждень чи два – після завивки чи фарбування.
- Якщо вам сподобається результат фарбування, обов’язково запишіть назву відтінку на майбутнє.
- Фарбоване волосся потребує особливого догляду. Щоб воно зберігало блиск і здоров’я, користуйтеся шампунями та бальзамами для фарбованого волосся, а раз на тиждень – застосовуйте інтенсивну поживну маску.