Skip to Content

Бездоганне фарбування у домашніх умовах

Готові до мідно-рудого? Бажаєте стати блондинкою чи надаєте перевагу каштановому кольору? Від платинової блондинки до чорного, як ніч, волосся – домашнє фарбування пропонує вам безліч варіантів.  Ми поділимось з вами всіма його таємницями. Скористайтесь нашими порадами та рекомендаціями – і ви чудово впораєтесь із фарбуванням у домашніх умовах.

Стійке фарбування, на відміну від тонування, надає волоссю стійкий колір, який не зникає після кількох миттів голови шампунем. Процеси стійкого фарбування і тонування базуються на різних хімічних процесах. Під час фарбування перекис водню видаляє з волосся природні кольорові пігменти, які одразу ж замінюються новими штучними, що проникають до нього. За допомогою стійкого фарбування можна цілком зафарбувати навіть сиве волосся. Під час фарбування вам необхідно самостійно приготувати суміш, яка складається з двох компонентів (барвника та проявника).

Фарбування: широко крокувати чи просуватись поступово?

Ви постали перед вибором! Серед безлічі кольорів вам потрібно обрати саме той, який личитиме вам.  Карамельний відтінок чи світло-каштановий? Як щодо рудуватого забарвлення? А може – попелястий? Яким би безмежним не був вибір, експерти радять обирати кольори, які не більше, ніж на два відтінки темніші або світліші за природний колір вашого волосся. Тоді колір виглядатиме більш натурально. Якщо з брюнетки ви раптом перетворитесь на світлу блондинку, колір ваших брів та очей, можливо, не відповідатиме новому образові. 

Перш ніж надавати волоссю рудих, мідних або золотистих відтінків, візьміть до уваги колір вашого обличчя. Рудий не пасуватиме жовтій, оливковій або червонуватій шкірі.  До мідних відтінків ідеально підходить рівний колір обличчя із блідо-рожевою шкірою. Також слід пам’ятати, що на фоні темних кольорів волосся світла шкіра виглядатиме більш блідою. Якщо волосся попелястого чи перлинного відтінку, жовтувата шкіра обличчя видаватиметься безбарвною і сірою. І навпаки: із золотистими та червонуватими відтінками шкіри, як у більшості європейок, перлинні відтінки волосся виглядатимуть чудово.

Фарбування волосся: строго за інструкцією

Під час фарбування волосся у домашніх умовах з ним навряд чи станеться щось погане. Але варто уважно прочитати інструкцію. Обов’язково дотримуйтесь рекомендованого часу фарбування. Це особливо важливо для блонд-відтінків та інтенсивного висвітлювання. Якщо змити фарбу передчасно, волосся може набути  помаранчевого або легкого жовтуватого  відтінку. Якщо перетримати на волоссі висвітлюючи фарбу, це його пошкодить.

Фарбування волосся у домашніх умовах – кілька порад і зауважень.

 • Усе, що необхідно для фарбування, повинно знаходитись під рукою, в тому числі і годинник. Одягніть стару футболку та рукавички, які входять до комплекту.
 • Перш ніж розпочати фарбування, проведіть невеликий тест на алергію. Як його зробити – ви дізнаєтесь з інструкції.
 • Нанесіть фарбу відповідно до інструкції. Не забудьте перевірити, на сухе чи мокре волосся її слід наносити.
 • Колір, що залишився з минулого фарбування, може вплинути на відтінок, що очікується.
 • Обережно! Результати фарбування можуть здивувати вас, якщо у попередні 4 місяці ви користувалися хною або рослинними препаратами, що її містять. Це також стосується переходу зі штучних фарбників на натуральні. 
 • У випадку, якщо волосся набуло попелястого чи сіруватого кольору, скористайтесь бальзамом для тонування або відтіночним шампунем, щоб надати волоссю рудуватого чи золотистого відтінків.
 • Хочете зробити хімічну завивку та пофарбувати волосся? Не робіть цього одночасно або через короткий проміжок часу! Дайте волоссю час на відновлення – тиждень чи два – після завивки чи фарбування.
 • Якщо вам сподобається результат фарбування, обов’язково запишіть назву відтінку на майбутнє.
 • Фарбоване волосся потребує особливого догляду. Щоб воно зберігало блиск і здоров’я, користуйтеся шампунями та бальзамами для фарбованого волосся, а раз на тиждень – застосовуйте інтенсивну поживну маску.  
Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...