Тонування, напівстійке та стійке фарбування для вашого каштанового волосся

Можливо, ви стомились від натурального кольору свого волосся і вам цікаво спробувати щось нове. Є багато переконливих причин пофарбувати волосся у каштановий колір. З точки зору блиску й багатства  відтінків каштанове далеко попереду свого основного конкурента – світлого волосся. Перед вами – вибір одного з трьох методів зміни кольору вашого волосся, а саме тонування, напівстійкого чи  стійкого фарбування.  Ми допоможемо вам зробити правильний вибір

Каштанове волосся виблискує багатством кольорових пігментів і тому затьмарює світле волосся. Якщо ви вирішили стати брюнеткою чи додати трохи блиску  натуральному волоссю, вам допоможе професійний перукар-стиліст. Проте, ніщо не заважає вам самостійно змінити колір свого волосся.

Тонування – слушний вибір для тих, хто вирішив лише приміряти інший колір волосся. Не буде жодних неприємних сюрпризів і, якщо результат вам не сподобається, після кожного миття колір поступово зникатиме. Залежно від інтенсивності, колір повністю зникне після 15-го миття.  До того ж, у порівнянні з іншими методами фарбування, тонування найбільш лагідне до вашого волосся. Під час процедури кольорові пігменти лише  вкривають поверхню волосся, змінюючи його відтінок і надаючи йому додатковий блиск. До того ж, вони надають тонкому волоссю додаткового об'єму. Як правило, тонування підсилює природний колір волосся і додає йому глибини. Тим не менш, за допомогою цього методу волосся освітлити не вдасться: каштанове волосся так і залишиться каштановим, і лише набуде додаткового блиску й відтінку. Однак світле волосся після тонування може потемніти.

Після напівстійкого фарбування кольорові пігменти надають нормальному волоссю додаткового об’єму

Як ви, можливо, вже здогадалися, різниця між напівстійким фарбуванням і тонуванням – в інтенсивності. Напівстійке фарбування може зробити природний колір вашого волосся темнішим на три тони. Крім того, це ефективний спосіб зафарбувати сивину.  За принципом дії напівстійке фарбування подібне до звичайного фарбування волосся, під час якого кольорові пігменти проникають глибоко в структуру волосся. Як і тонування, воно не зробить ваше волосся світлішим і зникне приблизно після 24-го миття. Різниця між тонуванням і напівстійким фарбуванням у тому, що за умови регулярного використання напівстійке фарбування  надає волоссю трохи темнішого, ніж природний, кольору. Якщо ви користуєтесь ним час від часу, слід застосувати його лише біля коренів волосся, тим самим підтримуючи рівномірність кольору.

Стійке фарбування – для тих, хто остаточно визначився із кольором свого волосся, який залишиться надовго. За його допомогою ви також повністю зафарбуєте сивину. Проте, раз на декілька тижнів вам доведеться фарбувати корені вашого волосся – залежно від того, як швидко воно росте.

Ви ще не вирішили, яке фарбування вам потрібне, – тимчасове чи постійне? Кожен, хто збирається змінити колір волосся, спершу має дати відповідь на це питання. За допомогою цих методів ви досягнете бажаного результату  – і ваше волосся засяє новим кольором.  

Як фарбувати волосся у каштановий колір

1. Теплі відтінки волосся (карамель, бронзовий, коричневий) з елементами жовтого або золотистого особливо пасуватимуть людям зі смаглявою та оливковою шкірою. У випадку, якщо у вас світла, майже прозора шкіра обличчя, вам слід обрати  світло- або темно-каштановий колір без червоних або золотих відтінків.

2. Постійний і правильний догляд за волоссям – найкраща підготовка до фарбування. Його результат – яскравий і насичений колір, що триматиметься довше на сильному здоровому волоссі. 

3. Чим довше ви залишатимете на волоссі засіб для тонування, тим більш тривалим буде його ефект. Для більш інтенсивного кольору ви можете залишити його на кілька хвилин довше, але не більше, ніж на півгодини.

4. Ви довше насолоджуватиметесь новим кольором свого волосся, якщо будете користуватись спеціальними засобами для догляду за фарбованим волоссям.

Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Зміна кольору – чи існують межі?

  Фарбування

  Зміна кольору – чи існують межі?
  ...

  Кожну з нас часом охоплює бажання кардинальних змін. Однак нерідко на цьому шляху трапляються пастки. Не потрапити до них і створити собі новий образ вам допоможуть кілька наших правил фарбування

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...