Фарбуємо волосся: що для вас – «занадто»?

Технічно, брюнетки без особливих проблем можуть пофарбуватися у світло-русявий колір і назад. Проте, чи слід вдаватись до таких радикальних змін? Ми допоможемо вам знайти оптимальне рішення.

Експерти з фарбування волосся із захопленням обговорюють різноманітні тренди. Але всі вони – від Лос-Анджелесу до Лондону – сходяться на одному: існує палітра натуральних відтінків від 1 до 10, і не слід змінювати природний колір свого волосся більш ніж на два відтінки. З цим важко не погодитись, особливо коли ми бачимо платинову блондинку Анджеліну Джолі у фільмі «Житя чи щось таке», або темно-каштанове волосся у деяких ролях Гвінет Пелтроу. Звичайно, зірки завжди прекрасні, але було б краще, якби колір їхнього волосся був ближчим до натурального.

 У пошуках нового образу слід прислухатись до деяких порад.  Пам'ятайте, що стійке фарбування волосся – це надовго. Тому колір важливо обирати правильно.

Новий колір волосся: поради для тих, хто прагне змін

 • Якщо ви хочете пофарбувати волосся у більш темний колір,  скористайтесь спершу напівстійкою фарбою або засобом для тимчасового тонування. Якщо результат вам не сподобається, нанесіть спеціальний засіб для відновлення, а потім кілька разів ретельно промийте волосся. Активні інгредієнти засобу зв’яжуть пігменти фарби та значно пом'якшать результат фарбування.
 • Якщо ви плануєте пофарбуватись у блондинку, чому б спочатку не спробувати світлу перуку? Також можна створити на комп’ютері цифрове зображення, яке допоможе вам уявити свій майбутній образ.  
 • Дуже коротка стрижка надає багато простору для експериментів. Якщо ви незадоволені результатом, можна одразу перефарбуватись. Якщо у вас коротка стрижка «піксі», вік вашого волосся не більший за 6 місяців. Тому воно легко переживе повторне фарбування та висвітлення.
 • Брюнетки, які вирішили стати блондинками, повинні пам’ятати, яке  враження справляє світле волосся. Легковажні золоті кучері, вигляд пісочно-русявої блондинки з хвилями платинових локонів – все це привертає увагу.  Але немає чого соромитись, якщо вам лестять натовпи прихильників, ви любите вечірки та завжди перебуваєте в гарному настрої. Головне – щоб перед цим ви не робили стійкого фарбування і не випрямляли волосся.  В іншому випадку фарбування вимагатиме професійної консультації.
 • Натуральні блондинки не стикаються з проблемами при фарбуванні у каштановий колір. У них є перевага: вони можуть використати мус для тонування і подивитись, як новий колір волосся вплине на їхнє життя.  Як правило, між фарбуваннями в домашніх умовах має пройти тиждень, під час якого волосся слід кілька разів помити шампунем.
 • Шатенкам, які знебарвили волосся, але хочуть повернути йому природний колір, слід звернутись по професійну допомогу. Передбачити, як пігменти фарби взаємодіятимуть з хімічно обробленим волоссям, дуже важко. Під наглядом професійного стиліста результати будуть більш передбачуваними.  
Схожі статті
 • Фарбування волосся для чоловіків

  Кольори волосся для чоловіків

  Фарбування волосся для чоловіків
  ...

  Жінки не соромляться експериментувати з кольором свого волосся. Чоловіки ж, навпаки, якщо і фарбували його колись, воліють про це не розповідати. Виробники пропонують чоловікам найбільш зручні засоби для фарбування волосся у домашніх умовах.

  ...
 • Ідеальний макіяж для брюнеток

  Фарбування

  Ідеальний макіяж для брюнеток
  ...

  Каштановий – надзвичайно експресивний колір волосся, але чи знаєте ви, як підібрати до нього правильний макіяж? Чи є більш темні та насичені кольори правильним вибором? Чи слід користуватись більш стриманим макіяжем? Ми допоможемо брюнеткам стати більш привабливими та гламурними.

  ...
 • Факти про фарбування волосся у світлі відтінки

  Фарбування в блонд

  Факти про фарбування волосся у світлі відтінки
  ...

  Щоб отримати вражаючий результат після фарбування волосся у світлі відтінки, вам слід звернутись за порадою до професіонала. Якщо ж ви хочете пофарбуватись самостійно, вам знадобляться певні навички й кілька корисних порад.

  ...
 • Правильний догляд за світлим волоссям

  Фарбування в блонд

  Правильний догляд за світлим волоссям
  ...

  Світле волосся від природи набагато тонше, ніж темне, тому потребує особливого догляду. Це також стосується світлого знебарвленого волосся. Обидва цих типи дуже вимогливі. Нижче ви знайдете п'ять правил догляду за світлим волоссям. Ми підкажемо вам, як зробити так, щоб воно виблискувало.

  ...
 • Що робити з першим сивим волоссям?

  Сиве волосся

  Що робити з першим сивим волоссям?
  ...

  Дехто виявляє у себе перше сиве волосся вже у 20-річному віці, інші – тільки у 40. Звичайно, сивину можна ігнорувати. Але якщо ви хочете її приховати, вам слід дізнатися про найсучасніші методи фарбування.

  ...
 • Повернення до природної сивини

  Сиве волосся

  Повернення до природної сивини
  ...

  Сивина – це свідомий вибір і стиль життя. Жінки, які деякий час фарбували сиве волосся і вирішили припинити робити це, добре усвідомлюють, скільки часу на це піде. Якщо ж сивина вам не подобається, ви завжди можете швидко позбутись її.

  ...
 • Молодий колір волосся

  Сиве волосся

  Молодий колір волосся
  ...

  Хоча новий колір волосся не зробить вас молодшими на 20 років, деякі його відтінки личитимуть вам краще за інші. Виглядати більш молодими вам допоможе лише такий колір, який не кричатиме «я штучний» кожному, хто на нього дивиться.

  ...
 • Мелірування в домашніх умовах

  Фарбування пасм

  Мелірування в домашніх умовах
  ...

  Ви готові додати відблисків своєму волоссю? Перш ніж взятись за фарбу «світлий блонд» або «палаючий рудий», подумайте про мелірування. Прядки можуть бути ледь помітними чи таким, які одразу кидаються у вічі. Більш того, мелірування можна зробити в домашніх умовах.

  ...
 • Попелястий блонд – це модно

  Фарбування

  Попелястий блонд – це модно
  ...

  Попеляста блондинка виглядає стримано та консервативно, але при цьому має особливий шарм. Багато зірок і моделей сьогодні обрало цей характерний колір. А чи личитиме він вам? Ми допоможемо знайти відповідь на це питання

  ...
 • Макіяж для блондинок

  Фарбування

  Макіяж для блондинок
  ...

  Чи правда, що блондинки мають переваги над іншими? Ми не знаємо. Але ми напевно знаємо, який макіяж пасуватиме їм та іншим «дітям сонця».

  ...
 • Нерівномірно пофарбоване волосся

  Фарбування

  Нерівномірно пофарбоване волосся
  ...

  Ви пофарбували волосся, а воно стало світлішим біля коренів і темнішим біля кінчиків? Колір виявився плямистим? Можна одягти капелюха, а можна – скористатися нашими порадами з вирівнювання кольору.

  ...
 • Бездоганне фарбування у домашніх умовах

  Фарбування

  Бездоганне фарбування у домашніх умовах
  ...

  Час попрощатися з «брудним блондом», сірим мишачим кольором і невизначеними відтінками каштанового. Завдяки засобам для домашнього фарбування зробити це дуже просто. А від результатів ви будете у захваті! Ми допоможемо вам обрати потрібний спосіб фарбування і необхідні для цього інструменти.

  ...