Поради та рекомендації: об’єм за допомогою укладки

Тонке волосся – не вирок зачісці. Наші поради та рекомендації допоможуть вам відновити структуру свого волосся. Дізнайтеся, як за допомогою укладки та сушки надати волоссю чудового вигляду. 

Тонке волосся – не обов’язково означає негусте. Проблема може полягати у товщині окремих волосин. Тонке волосся вдвічі тонше за звичайне. До того ж, воно більш чутливе. Незалежно від кількості волосин, волосся може виглядати тонким. У залежності від кольору, на вигляд у вас може бути густе волосся, не зважаючи навіть на те, що воно тонке. У блондинок у середньому 150 тисяч волосин, тоді як у більшості жінок із темним волоссям їх 100 тисяч. Якщо волосся виглядає тонким, вам слід скористатись методами обережного відновлення його структури, а також бути надзвичайно обачними під час його сушки феном.

Ніжний люблячий догляд за тонким чи рідким волоссям

Перш ніж сушити феном щойно вимите волосся, висушіть його, накривши тюрбаном із рушника. Ніколи не витирайте волосся, щоб не пошкодити його кутикули. Зніміть рушник і розчешіть волосся за допомогою гребінця з великими зубцями. При цьому притримуйте прядки волосся біля коренів, щоб уникнути його виривання. Лише після цього можна приступити до сушки феном за середнього або нижчого температурного режиму, щоб запобігти перегріванню волосся.

Тонкому та рідкому волоссю потрібна пружність

Після надання кореням більшої пружності поникле волосся одразу набуває живого вигляду.  Перш ніж сушити волосся, нанесіть на корені невелику кількість мусу чи спрею для укладки. Після цього за допомогою фену висушіть волосся, використовуючи при цьому пласку щітку. Робіть це, трохи нахиливши голову та розчісуючи волосся у напрямку від кінчиків до коренів. Після кількох рухів щіткою повторіть процедуру, але цього разу розчісуйте волосся у протилежному напрямку. Потім нахиліть голову вперед, при цьому продовжуючи працювати феном і розчісувати волосся, що звисає. Якщо волосся надто коротке, щоб користуватись пласкою щіткою, сушіть його, піднімаючи окремі прядки. Також можна зібрати прядки волосся, на короткий час нагріти їх і дати охолонути. Всі ці методи нададуть волоссю більшої пружності біля коренів.

Як підняти тонке волосся

Після того, як ви таким чином висушили та розчесали волосся, краще звести укладку до мінімуму. Ми також не радимо використовувати віск, гель для укладки або пасту, щоб надати волоссю більшого блиску. Ці засобі містять жир і можуть призвести до непривабливого вигляду волосся. Лише краплі (!) вологого гелю вистачить для укладки короткого тонкого волосся. Лак для сильної фіксації краще використовувати для більш довгого тонкого та рідкого волосся.  Лак слід наносити на зворотній бік прядок, піднімаючи їх. Лак, нанесений на поверхню волосся, лише обтяжить його.

Схожі статті
 • Догляд за розкішним блискучим волоссям

  Гарне волосся

  Догляд за розкішним блискучим волоссям
  ...

  Розкішне сяюче волосся може бути не лише у красунь з реклами шампуню. Ми надамо блиску вашому волоссю

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Жирне волосся

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Як позбутися лупи

  Волосся схильне до лупи

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Жінки

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Захист

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Словник інгредієнтів засобів для догляду за волоссям

  Захист

  Словник інгредієнтів засобів для догляду за волоссям
  ...

  Користуйтесь олією жожоба для пом’якшення волосся. Протеїни шовку нададуть йому глянцевого блиску. Інгредієнти, що містяться у засобах для укладки та догляду за волоссям, здатні принести йому багато користі. Дізнайтеся більше про те, як вони діють

  ...
 • Більше блиску для Вашого волосся

  Захист

  Більше блиску для Вашого волосся
  ...

  Волосся підкреслює вашу яскравість чи залишається тьмяним і схожим на солому? Ми поділимося з вами порадами, які швидко повернуть волоссю сяючий блиск.

  ...
 • Сильне волосся

  Захист

  Сильне волосся
  ...

  Яскравість, здоров’я і привабливість – подаруйте їх своєму волоссю за допомогою необхідних поживних речовин, правильної щітки та краплі оцту.

  ...
 • Гарне волосся після сну

  Захист

  Гарне волосся після сну
  ...

  Ви можете піклуватися про своє волосся навіть під час сну. Насолоджуйтеся годинами солодкої дрімоти, поки маски, засоби для відновлення і лікування, а також спреї повертатимуть вашому волоссю гарну форму. Ми із задоволенням поділимося з вами списком кращих нічних помічників волосся

  ...
 • Мус для фарбування волосся

  Захист

  Мус для фарбування волосся
  ...

  Яка чудова ідея – стійке фарбування за допомогою мусу! Користуватися легко, результати відмінні, а за допомогою кількох наших порад з новим кольором волосся ви виглядатимете яскраво і неперевершено

  ...
 • Насолоджуйтесь відпусткою! Засоби для догляду за волоссям під час відпустки

  Захист

  Насолоджуйтесь відпусткою! Засоби для догляду за волоссям під час відпустки
  ...

  Щоб уразити своєю красою все узбережжя, вам не доведеться брати із собою додаткову валізу засобів для догляду за волоссям. Цілком вистачить кількох ретельно відібраних продуктів.

  ...
 • Захистіть своє волосся від негативного впливу сонячного проміння

  Захист

  Захистіть своє волосся від негативного впливу сонячного проміння
  ...

  Нарешті, літо вже на порозі! Звичайно, ваше волосся також потрапить під довгоочікувані золоті промені. У нас є інформація для всіх любителів поніжитися під сонячним промінням.

  ...