Поради та рекомендації: об’єм за допомогою укладки

Тонке волосся – не вирок зачісці. Наші поради та рекомендації допоможуть вам відновити структуру свого волосся. Дізнайтеся, як за допомогою укладки та сушки надати волоссю чудового вигляду. 

Тонке волосся – не обов’язково означає негусте. Проблема може полягати у товщині окремих волосин. Тонке волосся вдвічі тонше за звичайне. До того ж, воно більш чутливе. Незалежно від кількості волосин, волосся може виглядати тонким. У залежності від кольору, на вигляд у вас може бути густе волосся, не зважаючи навіть на те, що воно тонке. У блондинок у середньому 150 тисяч волосин, тоді як у більшості жінок із темним волоссям їх 100 тисяч. Якщо волосся виглядає тонким, вам слід скористатись методами обережного відновлення його структури, а також бути надзвичайно обачними під час його сушки феном.

Ніжний люблячий догляд за тонким чи рідким волоссям

Перш ніж сушити феном щойно вимите волосся, висушіть його, накривши тюрбаном із рушника. Ніколи не витирайте волосся, щоб не пошкодити його кутикули. Зніміть рушник і розчешіть волосся за допомогою гребінця з великими зубцями. При цьому притримуйте прядки волосся біля коренів, щоб уникнути його виривання. Лише після цього можна приступити до сушки феном за середнього або нижчого температурного режиму, щоб запобігти перегріванню волосся.

Тонкому та рідкому волоссю потрібна пружність

Після надання кореням більшої пружності поникле волосся одразу набуває живого вигляду.  Перш ніж сушити волосся, нанесіть на корені невелику кількість мусу чи спрею для укладки. Після цього за допомогою фену висушіть волосся, використовуючи при цьому пласку щітку. Робіть це, трохи нахиливши голову та розчісуючи волосся у напрямку від кінчиків до коренів. Після кількох рухів щіткою повторіть процедуру, але цього разу розчісуйте волосся у протилежному напрямку. Потім нахиліть голову вперед, при цьому продовжуючи працювати феном і розчісувати волосся, що звисає. Якщо волосся надто коротке, щоб користуватись пласкою щіткою, сушіть його, піднімаючи окремі прядки. Також можна зібрати прядки волосся, на короткий час нагріти їх і дати охолонути. Всі ці методи нададуть волоссю більшої пружності біля коренів.

Як підняти тонке волосся

Після того, як ви таким чином висушили та розчесали волосся, краще звести укладку до мінімуму. Ми також не радимо використовувати віск, гель для укладки або пасту, щоб надати волоссю більшого блиску. Ці засобі містять жир і можуть призвести до непривабливого вигляду волосся. Лише краплі (!) вологого гелю вистачить для укладки короткого тонкого волосся. Лак для сильної фіксації краще використовувати для більш довгого тонкого та рідкого волосся.  Лак слід наносити на зворотній бік прядок, піднімаючи їх. Лак, нанесений на поверхню волосся, лише обтяжить його.

Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Захист волосся від впливу високих температур

  Сушіння волосся феном

  Захист волосся від впливу високих температур
  ...

  Праска для випрямлення волосся і плойка – корисні інструменти, які допомагають нам створювати чудові зачіски. Проте вони можуть зашкодити нашому волоссю. Тому не слід забувати про його захист від впливу високих температур.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...
 • Мус для фарбування волосся

  Догляд за волоссям

  Мус для фарбування волосся
  ...

  Яка чудова ідея – стійке фарбування за допомогою мусу! Користуватися легко, результати відмінні, а за допомогою кількох наших порад з новим кольором волосся ви виглядатимете яскраво і неперевершено

  ...