Skip to Content

Захист від впливу високих температур: укладка без проблем

Щоб створювати модні образи за допомогою прасок для випрямлення волосся і плойок, не пошкоджуючи при цьому волосся, необхідно користуватися певними засобами та знати основні правила гарячої укладки.

Волосся набуває тієї форми, у якій воно захололо. Ось чому за допомогою прасок для випрямлення можна перетворити неслухняні кучері на сяючі хвилясті локони, а за допомогою плойки надати об’єму тонкому волоссю. Однак гаряча укладка може стати для волосся проблемою. Інструменти, за допомогою яких вона здійснюється, можуть нагріватися до температури 220°C і завдавати шкоди вологому незахищеному волоссю.

Довготривалі наслідки такого впливу – посічені кінчики, відсутність блиску та ламкість волосся. Цього можна уникнути, якщо перед гарячою укладкою використати спеціальні засоби для захисту. Вони спрощують процес і запобігають перегріву волосся. Не менш важливим є правильний вибір інструментів для гарячої укладки: сучасні праски для випрямлення волосся мають спеціальне покриття (наприклад, керамічне), яке забезпечує рівномірне та помірне нагрівання волосся.

9 порад для ніжної гарячої укладки

 • Пам’ятайте: перед гарячою укладкою волосся має бути сухим. Хімічна структура вологого волосся змінюється. Висока температура може пошкодити його структуру і негативно вплинути на стан шкіри голови.
 • Перед кожною гарячою укладкою потрібно користуватись засобами, які захистять ваше волосся від впливу високих температур.
 • Таких засобів багато. Деякі з них спеціально розроблені для звичайної м’якої укладки прямого волосся або пружних кучерів. Оберіть серед них оптимальний засіб, що полегшить укладку та забезпечить вашому волоссю найкращий захист.
 •  Щоб краще захистити кожну волосину, слід наносити такі засоби на вологе волосся.
 • Спреї слід наносити з безпечної відстані. Ефективна дисперсна хмара утворюється на відстані 20-30 см від розпилювача. Вона захистить волосся, не обтяживши та не склеївши його. Щоб дізнатись, якої відстані слід дотримуватися, уважно прочитайте інструкцію.
 • Одразу після нанесення засобу для захисту від високих температур слід розчесати волосся гребінцем з рідкими зубчиками. Це допоможе рівномірно вкрити засобом всю поверхню. 
 • Щотижневе відновлення сухого або пошкодженого волосся запобігає його подальшому ушкодженню
 • Різноманітні пошкодження шкіри голови не лише накладаються одне на одне: кожне з них робить її більш уразливою для наступного. Після гарячої укладки волосся стає більш чутливим до впливу ультрафіолетового проміння. Також не слід піддавати його додатковим випробуванням металевим гребінцем або шпильками. 
 • Для гарячої укладки обирайте інструменти з керамічною, а не металічною поверхнею. Вона захистить волосся від серйозних пошкоджень.
Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Отримайте більше від вашого тонкого волосся

  Тонке волосся

  Отримайте більше від вашого тонкого волосся
  ...

  Якщо ви не можете вийти з дому через те, що ваше щойно укладене волосся утратило всі ознаки життя та форми, вам допоможуть наші поради з укладки та сушки! З їхньою допомогою ваше тонке волосся збереже свою пружність.

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...
 • Мус для фарбування волосся

  Догляд за волоссям

  Мус для фарбування волосся
  ...

  Яка чудова ідея – стійке фарбування за допомогою мусу! Користуватися легко, результати відмінні, а за допомогою кількох наших порад з новим кольором волосся ви виглядатимете яскраво і неперевершено

  ...