Захист від впливу високих температур: укладка без проблем

Щоб створювати модні образи за допомогою прасок для випрямлення волосся і плойок, не пошкоджуючи при цьому волосся, необхідно користуватися певними засобами та знати основні правила гарячої укладки.

Волосся набуває тієї форми, у якій воно захололо. Ось чому за допомогою прасок для випрямлення можна перетворити неслухняні кучері на сяючі хвилясті локони, а за допомогою плойки надати об’єму тонкому волоссю. Однак гаряча укладка може стати для волосся проблемою. Інструменти, за допомогою яких вона здійснюється, можуть нагріватися до температури 220°C і завдавати шкоди вологому незахищеному волоссю.

Довготривалі наслідки такого впливу – посічені кінчики, відсутність блиску та ламкість волосся. Цього можна уникнути, якщо перед гарячою укладкою використати спеціальні засоби для захисту. Вони спрощують процес і запобігають перегріву волосся. Не менш важливим є правильний вибір інструментів для гарячої укладки: сучасні праски для випрямлення волосся мають спеціальне покриття (наприклад, керамічне), яке забезпечує рівномірне та помірне нагрівання волосся.

9 порад для ніжної гарячої укладки

 • Пам’ятайте: перед гарячою укладкою волосся має бути сухим. Хімічна структура вологого волосся змінюється. Висока температура може пошкодити його структуру і негативно вплинути на стан шкіри голови.
 • Перед кожною гарячою укладкою потрібно користуватись засобами, які захистять ваше волосся від впливу високих температур.
 • Таких засобів багато. Деякі з них спеціально розроблені для звичайної м’якої укладки прямого волосся або пружних кучерів. Оберіть серед них оптимальний засіб, що полегшить укладку та забезпечить вашому волоссю найкращий захист.
 •  Щоб краще захистити кожну волосину, слід наносити такі засоби на вологе волосся.
 • Спреї слід наносити з безпечної відстані. Ефективна дисперсна хмара утворюється на відстані 20-30 см від розпилювача. Вона захистить волосся, не обтяживши та не склеївши його. Щоб дізнатись, якої відстані слід дотримуватися, уважно прочитайте інструкцію.
 • Одразу після нанесення засобу для захисту від високих температур слід розчесати волосся гребінцем з рідкими зубчиками. Це допоможе рівномірно вкрити засобом всю поверхню. 
 • Щотижневе відновлення сухого або пошкодженого волосся запобігає його подальшому ушкодженню
 • Різноманітні пошкодження шкіри голови не лише накладаються одне на одне: кожне з них робить її більш уразливою для наступного. Після гарячої укладки волосся стає більш чутливим до впливу ультрафіолетового проміння. Також не слід піддавати його додатковим випробуванням металевим гребінцем або шпильками. 
 • Для гарячої укладки обирайте інструменти з керамічною, а не металічною поверхнею. Вона захистить волосся від серйозних пошкоджень.
Схожі статті
 • Догляд за розкішним блискучим волоссям

  Гарне волосся

  Догляд за розкішним блискучим волоссям
  ...

  Розкішне сяюче волосся може бути не лише у красунь з реклами шампуню. Ми надамо блиску вашому волоссю

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Жирне волосся

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Як позбутися лупи

  Волосся схильне до лупи

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Жінки

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Захист

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Словник інгредієнтів засобів для догляду за волоссям

  Захист

  Словник інгредієнтів засобів для догляду за волоссям
  ...

  Користуйтесь олією жожоба для пом’якшення волосся. Протеїни шовку нададуть йому глянцевого блиску. Інгредієнти, що містяться у засобах для укладки та догляду за волоссям, здатні принести йому багато користі. Дізнайтеся більше про те, як вони діють

  ...
 • Більше блиску для Вашого волосся

  Захист

  Більше блиску для Вашого волосся
  ...

  Волосся підкреслює вашу яскравість чи залишається тьмяним і схожим на солому? Ми поділимося з вами порадами, які швидко повернуть волоссю сяючий блиск.

  ...
 • Сильне волосся

  Захист

  Сильне волосся
  ...

  Яскравість, здоров’я і привабливість – подаруйте їх своєму волоссю за допомогою необхідних поживних речовин, правильної щітки та краплі оцту.

  ...
 • Гарне волосся після сну

  Захист

  Гарне волосся після сну
  ...

  Ви можете піклуватися про своє волосся навіть під час сну. Насолоджуйтеся годинами солодкої дрімоти, поки маски, засоби для відновлення і лікування, а також спреї повертатимуть вашому волоссю гарну форму. Ми із задоволенням поділимося з вами списком кращих нічних помічників волосся

  ...
 • Мус для фарбування волосся

  Захист

  Мус для фарбування волосся
  ...

  Яка чудова ідея – стійке фарбування за допомогою мусу! Користуватися легко, результати відмінні, а за допомогою кількох наших порад з новим кольором волосся ви виглядатимете яскраво і неперевершено

  ...
 • Насолоджуйтесь відпусткою! Засоби для догляду за волоссям під час відпустки

  Захист

  Насолоджуйтесь відпусткою! Засоби для догляду за волоссям під час відпустки
  ...

  Щоб уразити своєю красою все узбережжя, вам не доведеться брати із собою додаткову валізу засобів для догляду за волоссям. Цілком вистачить кількох ретельно відібраних продуктів.

  ...
 • Захистіть своє волосся від негативного впливу сонячного проміння

  Захист

  Захистіть своє волосся від негативного впливу сонячного проміння
  ...

  Нарешті, літо вже на порозі! Звичайно, ваше волосся також потрапить під довгоочікувані золоті промені. У нас є інформація для всіх любителів поніжитися під сонячним промінням.

  ...