Посічені кінчики: як їх уникнути

Якщо тільки у вас не коротка зачіска, вам ймовірно знайома проблема сплутаного через посічені кінчики волосся. Наші поради допоможуть позбавитись її

Посічені кінчики можуть з’явитись з кількох причин: сухого волосся, агресивних шампунів, високої температури при сушці або  стресу від надлишку хімічних речовин. Неналежний догляд за волоссям негативно впливає насамперед на його кінчики. 

Обережність при вирішенні проблеми посічених кінчиків

Шампуні для пошкодженого волосся, бальзами і засоби для догляду забезпечують його достатньою кількістю поживних речовин. Вони запобігають появі посічених кінчиків щонайменше до наступного миття. Якщо це єдина проблема – допоможе спеціальний шампунь для волосся із посіченими кінчиками. Перед тим, як нанести його на корені сухого волосся, змішайте шампунь у пропорції 1:1 з водою. За допомогою невеликої кількості води утворіть на волоссі піну, а потім змийте її.  При полосканні кінчики отримають необхідний догляд.  

Захисна плівка для посічених кінчиків

Спеціальні засоби для волосся із посіченими кінчиками  містять кремнієву олію, яка вкриває кінчики захисною плівкою і тимчасово усуває проблему.  В результаті волосся виглядає більш здоровим і охайним. Майте на увазі: не слід користуватись такими засобами щоразу після миття. Краще робити це після кожного третього разу. Захисна плівка може витримати кілька миттів. Додавання кремнію може обтяжити  волосся або склеїти його. Також слід нанести на кінчики одну-дві краплі засобу для лікування посічених кінчиків. Такої кількості вистачить надовго. 

Підстрижіть посічені кінчики, щоб позбутись їх

По-перше, гарна новина: завдяки різноманітним засобам все менше людей знають про проблему посічених кінчиків волосся. Якщо, не зважаючи на це, ви все ж таки стикнулись з нею, відвідання перукаря допоможе вам у перспективі позбутись її.  Фахівці з догляду за волоссям застосовують спеціальну техніку, яка приховує посічені кінчики під волоссям. Для цього потрібно вкоротити кінчики волосся приблизно на сантиметр. Волосся, як і раніше, буде рости, якщо підстригати його таким чином раз на 8-10 тижнів (оскільки за місяць воно виростає приблизно на 1-1,5 см). Нагородою вам буде більш густе та здорове волосся. 

Інструменти для боротьби з посіченими кінчиками

Якщо вам постійно доводиться мати справу із посіченими кінчиками, використовуйте для цього якісні інструменти. Навіть не думайте про дешеві  гребені або щітки з металевою щетиною. Використовуйте щітки з натуральною щетиною і гребені з натуральної кістки та деревини.

Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Захист волосся від впливу високих температур

  Сушіння волосся феном

  Захист волосся від впливу високих температур
  ...

  Праска для випрямлення волосся і плойка – корисні інструменти, які допомагають нам створювати чудові зачіски. Проте вони можуть зашкодити нашому волоссю. Тому не слід забувати про його захист від впливу високих температур.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Отримайте більше від вашого тонкого волосся

  Тонке волосся

  Отримайте більше від вашого тонкого волосся
  ...

  Якщо ви не можете вийти з дому через те, що ваше щойно укладене волосся утратило всі ознаки життя та форми, вам допоможуть наші поради з укладки та сушки! З їхньою допомогою ваше тонке волосся збереже свою пружність.

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...