Волосся, як і шкіра, може стати сухим. Таке волосся виглядає тьмяним і стає схожим на солому. Тому потрібно забезпечити йому необхідне зволоження. Ми із задоволенням поділимося з вами нашими методами зволоження волосся.
Найпоширеніша причина втрати волоссям свого блиску – це брак зволоження. Ще одна ознака нестачі вологи – статична електрика. Якщо шкірі вистачає 10% вологості, то волоссю її потрібно 15-17%. .
Сухе тепло позбавляє волосся вологості. Щоденне використання фену, гарячих бігудів та прасок для випрямлення швидко висушує волосся і шкіру голови. Тому під час укладки потрібно якомога рідше ними користуватися, а під час сушіння феном обирати низький температурний режим. Під час відвідання сауни взимку слід огортати волосся рушником, щоб захистити його від сухого повітря, розпеченого до 100°C. Запобігти втраті вологи допоможе попередньо нанесена на волосся маска. Це стосується і відпочинку на пляжі: від надмірної втрати вологи захистять капелюх, хустка або бандана. Особливо важливо зберігати потрібний рівень зволоження для фарбованого волосся і волосся з хімічною завивкою.
Вода – особлива субстанція. Вона забезпечує метаболічні процеси в організмі та підтримує структуру клітин. Але вода, якою ми користуємося для ванни, душу або миття шампунем, може забирати вологу з волосся і шкіри. Звучить парадоксально, але це факт. Тому важливо користуватися зволожуючими шампунями та бальзамами. Серед найбільш ефективних зволожуючих компонентів – алое вера, гліцерин, пантенол, протеїни шовку та пшениці. Завдяки своїй молекулярній структурі вони утримують вологу та вкривають кожну волосину захисною плівкою, яка розгладжує волосся та вирівнює кутикули. Такий ефект ущільнення дозволяє волоссю краще зберігати воду.