Як уникнути посічених кінчиків

Позбудьтесь посічених кінчиків! Ми розкриємо всю правду про посічені кінчики: звідки вони беруться і як з ними боротися.

Довге волосся особливо схильне до загрози «поділу» кінчиків надвоє, тому що воно піддається максимальному тертю. Посічені кінчики волосся - це не тільки естетична проблема, але й симптом пошкодженого і ослабленого волосся.

Посічені кінчики можуть мати безліч причин. Таких, як: використання засобів для волосся, які йому не підходять, механічна дія, викликана тертям (волосся стикається з тканиною), або внаслідок грубого розчісування чи впливу високих температур (використання фену або щипців для завивки). В таких умовах поява посічених кінчиків майже неминуча, особливо якщо волосся рідко підстригати.

Лікування посічених кінчиків

Коли посічені кінчики вже з'явилися, може бути складно вирішити цю проблему.   Простіше запобігти її появі. Регулярне використання засобів, що не змиваються та полегшують розчісування волосся - сироваток, кондиціонерів і бальзамів - і що відповідають вашому типу волосся, зробить свою справу. А допоможе вам в цьому регулярне використання засобів, що не змиваються і полегшують розчісування - сироваток, кондиціонерів, бальзамів, що відповідають вашому типу волосся.

Не менш важливу роль відіграють і ваші інструменти для укладання волосся. Завжди використовуйте гребінці високої якості і щітки без жорстких зубців, наприклад, гребінці з цільного рогу та щітки з натуральним ворсом.

Інструменти для гарячого укладання (фен та інші прилади) повинні мати опцію регулювання температури, а робити укладку волосся  необхідно на найнижчому температурному режимі.

Мокре волосся та кінчики особливо чутливо реагують на тертя. Тому потрібно  бути обережним з волоссям під час сушіння: не тріть його, а бережливо промокайте рушником.

Запобігти появі посічених кінчиків - легко! Наприклад - регулярно підстригати волосся. Однак, після того як ця проблема з'явилася, від неї дуже складно позбутися. Крім того, існують спеціальні засоби, які «запаюють» кінчики волосся. Завдяки їх використанню стрижку можна відкласти на деякий час. Але якщо волосся дуже сильно січеться, стрижки не уникнути.

Спеціальні засоби, сироватки та олії проти посічених кінчиків

Появі посічених кінчиків можна запобігти або значно зменшити їх кількість за допомогою шампунів, бальзамів, олій та спеціальних засобів, що  призначені для запобігання/позбавлення посічених кінчиків. Зволожуючі і живильні засоби по догляду за волоссям захищають волосся від пошкоджень, і від появи посічених кінчиків в тому числі.  Глибоко проникаючи в структуру волосся, інгредієнти «запаюють» кінчики, значно зменшуючи ризик виникнення проблеми посіченого волосся.

Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Захист волосся від впливу високих температур

  Сушіння волосся феном

  Захист волосся від впливу високих температур
  ...

  Праска для випрямлення волосся і плойка – корисні інструменти, які допомагають нам створювати чудові зачіски. Проте вони можуть зашкодити нашому волоссю. Тому не слід забувати про його захист від впливу високих температур.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Отримайте більше від вашого тонкого волосся

  Тонке волосся

  Отримайте більше від вашого тонкого волосся
  ...

  Якщо ви не можете вийти з дому через те, що ваше щойно укладене волосся утратило всі ознаки життя та форми, вам допоможуть наші поради з укладки та сушки! З їхньою допомогою ваше тонке волосся збереже свою пружність.

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...