Фарба-мус: прорив серед засобів для фарбування волосся

Бажаєте змінити колір волосся? Можна скористатися стійкими фарбами для волосся. Якщо ви віддаєте перевагу зміні свого образу удома, процес фарбування мусить бути якомога простішим: жодного безладу у ванній, а результатом має бути природний, яскравий і рівномірний колір волосся. Усього цього ви можете досягти, скориставшись фарбою з текстурою мусу. І для користування нею вам не потрібні спеціальні навички.

Фарбування волосся за допомогою мусу – справа швидка і небрудна! Однак краще накрити плечі рушником

Самостійне фарбування волосся – справа хитра. Щоб не забруднити шию і не наробити кольорових цяток на стінах ванної кімнати, потрібно докласти зусиль.

Використання фарби-мусу перетворить складний процес фарбування на задоволення. Ви можете наносити піну як шампунь: вона легко розподіляється по волоссю, приємно пахне (тому що не містить аміаку), не тече і залишається там, де це потрібно. Крім того, вона рівномірно зафарбовує сивину.

Не слід плутати стійке фарбування волосся за допомогою фарби-мусу і тонування за допомогою мусу. Пігмент у мусі для тонування діє лише на верхній шар волосся, вкриваючи його тонкою кольоровою плівкою, яка через деякий час змивається. Тонування подібним мусом витримує до 6 процедур миття волосся і практично не зафарбовує сивину. Справжнє фарбування вимагає змішування різних інгредієнтів. У випадку з фарбою-мусом їх лише два. У цьому і полягає різниця між стійким фарбуванням і тонуванням: на відміну від мусу, фарба-мус проникає до волосся одразу ж після нанесення і надає йому стійкого кольору. Вона повністю зафарбовує сивину.

Додаткова інформація про фарбу-мус:

 • Зберігайте фарбу у призначеному для цього місці. Завжди повністю використовуйте пляшку фарби-мусу, а для дуже довгого волосся – дві пляшки.
 • Не залишайте мус на потім, використовуйте його одразу. Після змішування фарбу слід негайно використати.
 • Дотримуйтеся рекомендованого часу нанесення. Процес фарбування відбувається у кілька етапів. Якщо ви змиєте мус передчасно, результат може бути незадовільним.
 • Для освітлення волосся його необхідно обезбарвити. Якщо ж вам потрібні темні й насичені відтінки – від темно-горіхового і шоколадного до чорного – для цього немає жодних перешкод.
 • Не зловживайте кардинальними змінами кольору волосся. Більшості жінок личать кольори, які на 2-3 тони відрізняються від їх природного кольору. 
 • Не мийте волосся перед фарбуванням. Природний шар шкірного жиру ретельно захищає шкіру голови від впливу хімічних речовин, що містяться у фарбі.
 • Фарбоване волосся зберігатиме колір довше, якщо ви будете користуватися шампунем і бальзамом-ополіскувачем для фарбованого волосся. Ці засоби забезпечать волоссю додатковий догляд і збережуть його колір навіть після багатьох процедур миття.
Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Захист волосся від впливу високих температур

  Сушіння волосся феном

  Захист волосся від впливу високих температур
  ...

  Праска для випрямлення волосся і плойка – корисні інструменти, які допомагають нам створювати чудові зачіски. Проте вони можуть зашкодити нашому волоссю. Тому не слід забувати про його захист від впливу високих температур.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Отримайте більше від вашого тонкого волосся

  Тонке волосся

  Отримайте більше від вашого тонкого волосся
  ...

  Якщо ви не можете вийти з дому через те, що ваше щойно укладене волосся утратило всі ознаки життя та форми, вам допоможуть наші поради з укладки та сушки! З їхньою допомогою ваше тонке волосся збереже свою пружність.

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...